Лідер текстильного ринку України

«Текстиль-Контакт»

ПРО КОМПАНІЮ

Оптова торгівля

Тканини з більш ніж 30 країн світу

Роздрібна торгівля

Мережа гіпермаркетів 'Тканини'

Мережа філій

7 оптово-роздрібних складів в Україні

Виробництво

'ТК-Стиль', 'ТК-Лубни', 'ТК-Коростень'

Компанія «Текстиль-Контакт» входить в промисловий холдинг ТК-Груп, основним завданням якого є самостійне виготовлення тканин, пошив предметів одягу та домашнього текстилю. Підприємства ТК-Груп є лідерами на Всеукраїнському ринку легкої промисловості, що неодноразово підтверджувалося різними опитуваннями і голосуваннями споживачів.

Компанія «Текстиль-Контакт» заснована в 1995 році

На сьогоднішній день ми є національним оператором з продажу тканин та матеріалів легкої промисловості.
Основні напрямки нашої діяльності - виробництво та оптово-роздрібний продаж тканин, пошиття спецодягу та військової форми для державних і приватних структур.
За 25 років роботи "Текстиль-Контакт" завоював довіру покупців завдяки високому професіоналізму команди, широкому асортименту, зручній та швидкій логістиці, а також гнучкій ціновій політиці.

З початку своєї діяльності компанія постійно розвивається і долає найвищі перешкоди до мети. Безліч досягнень за більш ніж 25 років роботи є прикладом справжньої боротьби за першість на ринку легкої промисловості.
«Текстиль Контакт» став першою компанією, яка здійснює поставки закордонних тканин для українських пошивочних цехів і ательє. Практично відразу клієнтами компанії стали імениті будинки моди і великі комбінати, серед яких «Воронін», VD One, Arber Groupe.
Інноваційний підхід до справи, чесність у співпраці, дотримання термінів поставок і лояльні ціни привели компанію до стрімкого зростання. Вже через кілька років “Текстиль Контакт” обійшов усіх конкурентів і досягнув всеукраїнської популярності.

Лідер текстильного ринку України

«Текстиль-Контакт» - провідний оператор з продажу тканин.
Це сім'я людей і однодумців, які працюють багато років в цій галузі і задовольняють потреби ринку в будь-яких тканинах. Ми співпрацюємо з відомими підприємствами легкої промисловості, з виробниками модного одягу, з приватними і державними структурами. За більш ніж 25 років лідерства бренд «Текстиль-Контакт» став відомий в Україні та за її межами.
78 608 785 грн. податків в 2019 р.

Більш 30 000 найменувань тканин

867 співробітників

У холдинг ТК-Груп входять підприємства:

 1. ТК-Спецодяг. Діяльність підприємства спрямована на самостійне виготовлення та продаж робочого одягу, спецвзуття, костюмів для військовослужбовців;
 2. ТК-Фурнітура. Закупівля і подальший збут позицій зі сфери фурнітури (гудзики, замки, блискавки, прикраси, нашивки). Каталог позицій складається з понад 15 тисяч різних предметів щоденного використання і ексклюзивних виробів;
 3. ТК-Домашній Текстиль. Компанія займається виготовленням предметів домашнього текстилю, серед яких комплекти постільної білизни, штори і фіранки, килимки і скатертини;
 4. ТК-Стиль. На базі чернігівської швейної фабрики були відкриті цехи з виготовлення предметів верхнього одягу, жіночих, чоловічих і дитячих щоденних предметів гардероба;
 5. Фабрика «Барва». Підприємство є першим в Україні, яке займається виготовленням ниток. Вітчизняні нитки максимально спростили процес виготовлення предметів одягу та інших текстильних виробів.

НОВИНИ

Структура компанії

Мережа гіпермаркетів «Тканини» Текстиль-Контакт в Києві та філії по Україні

 

Гіпермаркети «Тканини» є оптово-роздрібними магазинами з продажу тканин, готових виробів і фурнітури. Магазини та філії знаходяться практично в кожному обласному центрі і великих містах на всій території України. За рахунок зручного графіка і широкого асортименту роздрібні гіпермаркети «Тканини» займають перше місце серед аналогів в питанні закупівлі якісних тканин в Україні. При кожному магазині присутній склад з величезною кількістю тканин, що робить можливим здійснювати оптові закупівлі в день замовлення. Досвідчені співробітники магазину допоможуть кожному клієнтові визначитися з вибором.

Інтернет-магазин tk.ua

 

Покупки в інтернеті – тренд нового тисячоліття, адже це зручно і швидко. Робити замовлення можна не виходячи з дому, спираючись на детальну інформацію про кожну тканину або готовий текстильний виріб. Досвідчені співробітники оперативно обробляють заявки і надають допомогу при виборі тканин. Зручний інтерфейс сайту, якісні фото та широкий асортимент безсумнівно привертають споживачів. Варто відзначити, що саме інтернет-магазин tk.ua в 2018 році завоював перемогу в конкурсі Ukrainian E-Commerce Awards в номінації «Вибір споживачів».

Оптові поставки тканин:

 1. Департамент спеціальних, бавовняних і змішаних тканин
 2. Департамент тканин для одягу
 3. Департамент тканин для декору

Виробничі потужності:

 1. Швейна фабрика «ТК-Стиль»
 2. Швейна фабрика «ТК-Коростень»
 3. Швейна фабрика «ТК-Лубни»
Олександр Соколовський
президент і засновник групи компаній «Текстиль-Контакт».
Система нашого бізнесу побудована на прозорих відносинах з постачальниками, клієнтами та державними органами.
Ми завжди відкриті до співпраці, позитивні і веселі.
Посмішка як елемент корпоративної культури - це саме про нас, адже день народження групи компаній потрапив саме на 1 квітня! 🙂
Ми пройшли довгий і цікавий шлях, щоб створити найбільшу виробничо-дистриб'юторську групу компаній в галузі легкої промисловості України.
Із задоволенням запрошую вас до взаємовигідної співпраці.
Буде продуктивно і весело!

Асортимент тканин в Текстиль Контакт

Завдяки постійному розвитку, який включає в себе самостійне виготовлення тканин, а також імпорт зарубіжних позицій, вдається регулярно розширювати асортимент. На сьогоднішній день кількість позицій в каталозі перевищує 30 тисяч. Серед них:

 1. Натуральна бавовна і сумішеві тканини високої якості;
 2. Ексклюзивні і розкішні тканини з країн Європи та Азії;
 3. Готові вироби зі сфери домашнього текстилю;
 4. Тканини для пошиття спецодягу і спорядження співробітників військової сфери діяльності.

Кожна партія тканини перш, ніж потрапити на прилавки оптово-роздрібних магазинів, проходить кілька етапів перевірок на відповідність якості. Сертифіковані тканини безпечні для здоров’я людини, добре піддаються обробці і не схильні до деформації в процесі використання.

В інтернет магазині tk.ua існують спеціальні розділи і категорії для полегшеного пошуку текстильних виробів.

Наша команда
Краща команда - фундамент нашого успіху і лідируючих позицій на ринку легкої промисловості.

Бажаєте працювати в нашій компанії?

Основний ресурс компанії «Текстиль-Контакт» - це злагоджений колектив професіоналів. Саме він гарантує успіх і розвиток нашого бізнесу.

Переваги Текстиль Контакт

За більш ніж 20 років успішної діяльності компанія Текстиль-Контакт завоювала безліч постійних оптових і роздрібних клієнтів. Дістати довіру споживачів вдалося за рахунок:

 1. Високої якості продукції. Кожна тканина в асортименті магазину «Текстиль-Контакт», незалежно від походження, потрапляє на прилавок після набуття відповідних сертифікатів. Партії тканин піддаються перевіркам на відповідність європейським стандартам якості, безпеки, а також на відсутність токсичних речовин. Текстильні матеріали не схильні провокувати алергічні реакції і зберігають первинний зовнішній вигляд надовго;
 2. Цінової політики. Завдяки лояльним умовам співробітництва з іноземними партнерами, а також самостійного виготовлення текстилю цінова політика компанії досить лояльна. Ціни за метр продукції доступні кожному, а також для постійних покупців діють регулярні знижки та спеціальні пропозиції;
 3. Запасів тканин. Кожен комбінат холдингу «ТК-Груп» виготовляє велику кількість текстильних матеріалів, що дозволяє збирати оптові замовлення в короткі терміни. Клієнти «Текстиль-Контакт» ніколи не чекають поставки замовлення більше, ніж вказано менеджером при обробці. Також завдяки наявності складів в різних містах України виключені тривалі тимчасові витрати на перевезення товару;
 4. Комфортних умов співпраці. Співробітники корпорації дбають про кожного клієнта фірми, надаючи максимально зручні умови. Таким чином, група менеджерів оперативно обробляють заявки, надаючи консультацію по кожній цікавить позиції. На етапі підтвердження замовлення обумовлюються чіткі терміни оплати і доставки товарів. Компанія співпрацює з кількома службами доставки, що позитивно позначається на швидкості отримання замовлення.

Багатопрофільний холдинг «Текстиль-Контакт» заслужено займає почесне місце в рейтингу великих підприємств на території України і при цьому постійно розвивається і створює ще більш комфортабельні умови для споживачів.

Де купити тканини в Україні

Як вже було вище зазначено, компанія «Текстиль-Контакт» надає кілька варіантів для комфортної співпраці:

 1. Оптово-роздрібні магазини «Тканини»;
 2. Інтернет-гіпермаркет tk.ua.

Роздрібні магазини представляють собою розкішні приміщення з величезною кількістю стендів, на яких представлені матеріали. Кожен споживач має можливість не тільки візуально оцінити тканини, а й перевірити її якість і щільність на дотик. Практично кожен текстиль представлений в декількох колірних рішеннях, що значно полегшує вибір вимогливим споживачам. Перед покупкою можна отримати якісну інформацію про кожну  тканину від продавця-консультанта.

 

Графік роботи оптово-роздрібних магазинів мережі «Тканини» в Києві та інших містах зручний для домогосподарок і клієнтів з обмеженою кількістю вільного часу.

 

Не позбавлені уваги і любителі онлайн-покупок. Придбати тканини від «Текстиль-Контакт» можна на сайті tk.ua. Онлайн-майданчик оптимізований «під споживача» і володіє зручним інтерфейсом, швидким завантаженням сторінок і якісними фото пропонованої продукції. Придбати матеріали можна всього в кілька кліків, при цьому вибравши зручний спосіб оплати і доставки замовлення.