У магазини ТК за найкращими підкладковими тканинами!
Чоловічий класичний костюм або елегантний жіночий жакет, модне кашемірове пальто або легка ветровка, при пошитті практично будь-якого предмета одягу вам знадобиться підкладочна тканина.
Саме підкладка дозволяє зберегти надовго форму виробу, робить його комфортнішим для нашого тіла, а іноді відіграє важливу іміджеву роль. Тому до вибору необхідно віднестись відповідально, в чому Вам і допоможе величезний каталог гарантовано якісних позицій від Текстиль-Контакт.
Які тканини для підкладки можна купити у Текстиль-Контакт?
Асортимент інтернет-магазину Текстиль-Контакт приємно вражає різноманітністю. Тут можна знайти полотна для пошиття одягу, побутового текстилю, елементів декоративного оздоблення приміщення та інші матеріали. На особливу увагу заслуговує каталог тканин, які можна застосувати при пошитті підкладки в предмети одягу. Всі матеріали можна придбати оптом чи в роздріб, залежно від необхідної кількості.
При виборі матеріалу варто звертати увагу на те, що деякі полотна мають конкретне призначення і застосовуються для вибраних виробів, наприклад, для пальто, спортивного одягу або шуби. Також є універсальні тканини, які можна застосувати для будь-якого предмета гардеробу. Давайте разом розглянемо найбільш підходящі варіанти, які можна застосувати для виготовлення міцної підкладки в предмет одягу.
Що таке універсальна підкладка?
На сьогоднішній день найпопулярніша підкладкова тканина – синтетична, 100% поліестер. Міцна, легка, не вигоряє на сонці і не деформується, їй не страшні часті прання, а демократична ціна і великий (більше 60 кольорів і відтінків) асортимент робить її «королевою» серед тканин підкладки. Застосовувати можна як з легкими літніми, так і більш важкими тканинами для верхнього одягу. Безперечно, на неї варто звернути увагу, якщо плануєте пошиття привабливого весняного плаща або м'якого вовняного жакета.
Крім універсальної підкладки, у каталозі Текстиль-Контакт можна вибрати і унікальніші полотна. Вони відрізняються непростим плетінням, наявністю візерунків на поверхні, складом, який співпадатиме і ідеально підходитиме для головної тканини майбутнього виробу. І опинившись перед вибором, варто врахувати:
- Якщо запланували пошиття виробу і для цього вже підготували дорогі костюмні та пальтові тканини, то настав час задуматися про не менш розкішну підкладку. Можна розглянути варіант тканини з віскозною ниткою, саме вона надасть готовому виробу вишуканості, добротності та особливого шику. Варіантів багато, серед них гладка атласна підкладка, що відрізняється благородним блиском. Бажаєте додати родзинки? Тоді жакардова тканина із суворим геометричним малюнком, вишуканими вензелями, химерними фантазійними чи квітковими мотивами буде як ніколи доречною. Жіночий жакет у стилі «шанель», діловий чоловічий костюм, тепла шубка або легке кашемірове пальто – така підкладкова тканина саме для них!
- Якщо Ви зібралися шити виріб для тренувань або спортивних змагань, Вам знадобиться підкладкова сітка. Легка та міцна, не обтяжує спортивний трикотаж, підходить як для шортів, так і для вітровок. Комфортна, що пропускає повітря, та ще й виглядає досить спокусливо! Багата відтінкова палітра дозволить точно підібрати в колір до запланованого спортивного костюма або окремого виробу.
- Підкладочні тканини з принтами в клітинку, смужку, з квітами та пейзажами допоможуть Вам втілити в життя найсміливіші фантазії. Така внутрішня частина готового виробу додасть особливість як діловому, так і прогулянковому варіанту одягу.
- Для виробів із стрейчових тканин – підкладка із вкладенням еластану. У поєднанні з тканиною верху вони не сковують рухів, комфортні в носінні, легкі в розкрої.
- Для виробів з трикотажних полотен, таких як джерсі, велюр, ангора та інші, Вам знадобиться трикотажна підкладка із затишної бавовняної або ковзної тканини. Тканина може мати у складі синтетичну нитку, яка дозволить одязі ковзати, а значить простіше зніматися та надягатися, не збираючись «гармошкою» з необхідністю постійно його смикати і поправляти. Доступний у каталозі також варіант тканини і з бавовняними нитками, що надає тепла та затишку.
- При пошитті спецодягу теж часто використовують підкладкові тканини, як правило, це гладкофарбована бязь, іноді двонитка. Бавовняна нитка «примиряє» з переважанням синтетичної нитки верху, дозволяє шкірі дихати, вбирає піт, зменшує або повністю прибирає подразнюючий ефект у разі застосування тканин із спеціальними обробками. При покупці подібних варіантів, не забудьте зробити допуски на усадку (зазвичай 2-4%) і декатувати (намочити та пропрасувати гарячою праскою) перед розкроєм!
- Окрема категорія – підкладки для пошиття зимового або демісезонного одягу. Підійде в такому разі приємний фліс, він буває різного виду густини, можна вибрати на свій смак та розсуд. Також варто звернути увагу на термопаяну підкладку із синтепоном. Фліс додасть м'якості та затишку, а «термопай» додасть жорсткості (ромб 2см*2см) та об'єму (ромб 5см*5см). Саме ця властивість дозволяє його використовувати як формоутворюючу основу для покривал, при цьому тканиною верху може служити практично будь-яка декоративна тканина, але про це вже в іншій статті.