Актуальний асортимент утеплювачів від Текстиль-Контакт

У природи немає поганої погоди, але це тільки в тому випадку, якщо бути підготовленим до різних катаклізмів. І справді, гуляти в лісі або парку в снігопад буде комфортно лише в тому випадку, якщо все тіло знаходиться в теплі. Про це варто подбати заздалегідь на етапі вибору якісного утеплювача для одягу. Інтернет-магазин Текстиль-Контакт пропонує широкий асортимент наповнювачів-утеплювачів, які надійно захищають тіло від холоду, поривчастого вітру та нейтралізують дискомфорт від підвищеного рівня вологи. Ми сьогодні допоможемо Вам розібратися в найбільш популярних у 2022 році утеплювачах.

Що таке утеплювач та які бувають види?

Утеплювач – це спеціальний текстильний матеріал, який використовується як наповнювач для одягу. Всі матеріали цієї категорії умовно класифікують на 3 типи:

  1. Синтетичні. До них відносять файбери (волокна) з поліестеру, поліефіру та інших синтетичних матеріалів. Популярними варіантами є холофайбер, синтепон, тинсулейт;
  2. Натуральні. Необроблені або частково оброблені волокна натурального (тварини) походження: вовна та пух;
  3. Комбіновані. Змішаний варіант, у складі якого волокна і натурального та синтетичного походження.

Як правильно вибрати утеплювач?

Він повинен бути м’яким, щоб не викликати дискомфорт при використанні, а також зручним при пошитті, не розсипатися на волокна при розкрої. Якісний утеплювач не повинен бути громіздким та об’ємним, оскільки це позначиться на комфорті при використанні пальта чи куртки. І найголовніше, хороший утеплювач той, який чудово утримує тепло, ізолює тіло від продування вітру та здатний підтримувати стабільну температуру на тривалий період. Також гарним варіантом для одягу стане утеплювач з невеликою вагою, особливо такий кращий для пошиття дитячих пальто, курток та комбінезонів.

Найбільш популярні утеплювачі на думку Текстиль-Контакт

Серед величезного асортименту матеріалів хочеться виділити ті, які найчастіше купують для пошиття одягу на зиму. Вони заслужили особливу повагу та увагу серед покупців за гарантовано високу якість та відповідність усім вимогам.

Найбільш поширеними варіантами є:

  1. Ватин;
  2. Синтепон;
  3. Волокнина;
  4. Підкладка термопаяна із синтепоном;
  5. Стьобана плащівка з синтепоном;
  6. Сучасні утеплювачі (Slimtex, Hollowsoft, Termoloft, синтепух).

Що таке ватин?

Це найпростіший і найдешевший матеріал для утеплення, що найчастіше використовується при пошитті робочого одягу. Є нетканим полотном, виготовляється з вовняної чи бавовняної вати. За методом скріплення буває голкопробивним (без використання ниток, пробивання сволочує волокна по ходу голки і за рахунок цього скріплює рівницю) або голкопрошивним (саме ця легка стібка дуже довгим стібком створює ефект сітки). Має високий рівень теплоізоляції, досить м’який і добре поглинає шум. Ватин може похвалитися практичністю та надійністю, але не довговічний, схильний рідшати і зношуватися. Поширений при пошитті робочого одягу, наприклад рукавиці, стьобані комбінезони, щільні штани. Іноді його навіть купують для виготовлення матраців. Не обійтися без нього і в промисловій сфері, наприклад, можна зустріти при обшивці стін будинку з метою утеплення та шумоізоляції. Приємним бонусом є низька ціна.

Особливості синтепону

Синтепон – це матеріал, який відомий усім нам ще з дитинства. Коли мами діставали з шаф об’ємні і дуже теплі курточки з таким наповнювачем, ми розуміли, що нарешті прийшла казкова зима і незабаром вирушимо на гірку кататися на санчатах. Це були справжні веселощі та маленька радість. Не варто забувати про нього і зараз, синтепон відноситься до якісних наповнювачів з відмінними теплоізолюючими властивостями. Синтетичний матеріал, що складається із 100% ниток поліефіру. Представлений у великому асортименті, ділиться на види за рівнем щільності, залежно від чого можете вибрати і для спортивного жилета, і для пуховика, що утеплює, на себе або свого малюка. У каталозі Текстиль-Контакт можна купити синтепон із рівнем щільності від 60 до 300 мг/м.кв. Матеріал досить пружний, швидко сохне і відмінно утримує тепло, що особливо важливо і при активних зимових розвагах і просто на прогулянці в засніженому парку. І якщо в результаті рухливих ігор на одязі виникнуть плями, не варто переживати, вироби з синтепоном можна прати в домашніх умовах, руками або в пральній машині при температурі води не більше 40 градусів.aktualnyj-assortiment-uteplitelej-ot-tekstil-kontakt-1-300x300.jpg (28 KB)

Коли використовують волокнину?

М’який, як хмарка, легкий і неймовірно теплий утеплювач волокна доступний для всіх покупців і на нього рекомендуємо звернути увагу. Неткане полотно, створене за повстяним типом, можна купити і для пошиття куртки, і для виготовлення теплого жилета. Приємна перевага волокнини полягає в пружності, матеріал не схильний до деформації та зимові речі з його використанням будуть радувати Вас не один сніговий сезон. Сукупність позитивних якостей дозволяє застосовувати волокнину для дублювання деталей дитячого одягу, головних уборів. Складається із 100% поліефірних ниток, нетканий матеріал із рівнем щільності від 110 до 395 мг/м кв.

aktualnyj-assortiment-uteplitelej-ot-tekstil-kontakt-4-243x300.jpg (17 KB)

Що таке термопай із синтепоном та стьобана плащівка із синтепоном?

aktualnyj-assortiment-uteplitelej-ot-tekstil-kontakt-8-225x300.jpg (10 KB)
Важливий момент: якщо Вас цікавить утеплювач і для одягу, і покривала, відмінним варіантом стане синтетична підкладка, дубльована синтепоном методом термопайки. Вам буде тепло, комфортно, а ціна зовсім не вкусить! Має відмінний рівень формостійкості, зносостійка та не надто об’ємна. Може похвалитися гідними теплозахисними властивостями, тому має попит у наших покупців.

Стьобані з синтепоном матеріали представлені у кількох видах:

  • Підкладка, скріплена ромбиками з кроком 2 см (жорсткіша і тонша, може застосовуватися як формотворчий елемент для покривал);
  • Підкладка з малюнком у вигляді ромбів 5см*5см, завдяки чому матеріал зберігає м’якість і не сильно втрачає в обсязі, служить для утеплення одягу;
  • Стьобана з синтепоном плащівка виготовляється з малюнком у вигляді ромбів 5см*5см (7см*7см) або смуг шириною 5см або 7 см. Переважно використовується як основний матеріал при пошитті верхнього одягу.

За рахунок виробництва утеплювача стьобаним методом, вдалося вирішити задачу закріплення синтепону з тканиною. І з підкладкою і з плащівкою використаний синтепон щільністю 100г/м.кв., це невелика щільність, що частіше використовується при пошитті жилетів або демісезонного/осіннього одягу.

Чому варто звернути увагу на підкладку? По-перше, вона зносостійка, не порветься при активних іграх на засніжених гірках і різких рухах, а без цього нікуди. По-друге, ціна підкладки доступна всім покупцям. І по-третє, вона особливо проста і зручна при пошитті.aktualnyj-assortiment-uteplitelej-ot-tekstil-kontakt-1024x628.jpg (179 KB)

Як щодо сучасних утеплювачів?

Час не стоїть на місці, а разом із ним рухаються вперед і технології. Сьогодні можна купити і старий добрий синтепон, або ж поринути у світ інноваційних матеріалів та віддати перевагу сучасним утеплювачам від українського бренду. Виробники використовують високоякісну сировину та передові технології, які у сукупності створюють утеплювач із удосконаленими властивостями. Вони мають синтетичне походження, досить тонкі та легкі, у чому їхній особливий бонус. Більше не потрібно кутатися в об’ємні пуховики зі страхом замерзнути, сучасний утеплювач при своїй невеликій товщині має високі теплоізоляційні властивості. Усі утеплювачі синтетичного походження виключають ризик розвитку алергічних реакцій, легко стираються та швидко повертають початкову форму. Вони виправдано дорожчі, при цьому відрізняються довговічністю і добре вентилюються при активних рухах. Переважно цінуються спортсменами, тому масово застосовуються під час пошиття костюмів для зимових видів спорту та тренувань на відкритому повітрі. Використовуються для пошиття зимової військової форми, а також ідеальні при виготовленні дитячого верхнього одягу. Від молодого українського бренду, в каталозі Текстиль-Контакт, є:

  1. Hollowsoft. Має запаяну поверхню, яка захищає волокна від просочування назовні через тканину зверху, добре тримає тепло, орієнтований на виготовлення якісних та довговічних предметів одягу;
  2. Slimtex. Особливо тонкий утеплювач, який за рахунок інноваційних технологій виготовлення здатний витримувати температуру до 30 градусів нижче нуля;
  3. Termoloft. При створенні використовуються сучасні мікроволокна, які навіть за мінімальної ваги надійно утримують тепло. Відмінною рисою термолофта є водонепроникність, що робить його актуальним при виготовленні одягу для військових структур та зимових видів спорту (костюмів для лижників, сноубордистів, а також для спальних мішків).

Нехай буде тепло незалежно від погоди!