Чарівність суконь із трикотажу від Текстиль-Контакт
Осінь – це пора легкої прохолоди, золотого шелестіння листя під ногами, соковитих солодких груш і, звичайно, теплих в’язаних речей, в які приємно кутатися. На зміну літнім сарафанам та коротким шортикам приходять затишні светри, світшоти та кардигани. А особливо наголосять на жіночності представниць прекрасної статі сукні з трикотажних матеріалів. Сучасний асортимент фасонів дозволяє пошити і святкове вбрання, і сукню для повсякденного носіння в офіс або на прогулянку в парку. Образ можна доповнити кардиганом, жакетом або просто недбало накинутою шаллю на плечі.
Неможливо не погодитися зі словами знаменитої Коко Шанель про те, що в гардеробі кожної жінки знайдеться місце для маленької чорної сукні. Тому не варто відмовляти собі в задоволенні придбати чи самостійно пошити трикотажне вбрання.
Складно визначитися, яку тканину підібрати для своєї затишної сукні? З цим допоможе впоратися інтернет-магазин Текстиль-Контакт, у каталозі якого є величезний асортимент різнопланових трикотажних полотен. Матеріали від українських та зарубіжних виробників мають високу якість, представлені в широкій палітрі кольорів та відтінків. Подобаються сукні прямого фасону чи з поясом на запах? А може більше лежить душа до приталеного вбрання з еластичних тканин? Чи зовсім хочеться виділитися з натовпу розкішною сукнею із трикотажу з люрексом? У каталозі Текстиль-Контакт можна знайти все за приємною ціною.
Які тканини вибрати для осінньої сукні в Текстиль-Контакт?
Асортименти тканин величезний, при виборі важливо орієнтуватися на власний смак і фасон, який запланований до пошиття. Ми рекомендуємо придивитися до таких варіантів:
- Трикотаж із принтом. Хто сказав, що в’язана осіння сукня має бути нейтральною і однотонною? Якщо Ви смілива та весела натура, живчик і оптиміст у житті, то й холодної осені знайдете місце для яскравих фарб. Цікавим варіантом є трикотаж на основі волокон віскози з принтом у вигляді декоративного листя. Легкий і приємний, має гладку фактуру, відмінно контактує навіть із найчутливішими ділянками шкіри. Добре пропускає повітря, дозволяє шкірі дихати. Не варто перейматися деформацією тканини, вона виключається при правильному догляді. Виробники рекомендують прати за температури не вище 40 градусів, використовувати миючі засоби з компонентами м’якого впливу. А також не застосовувати віджимання, а сушити у вертикальному або горизонтальному положенні. Більш стримані клієнти можуть вибрати для сукні тканину з принтом у вигляді смуг, але тут важливо вибрати фасон, щоб витягнути силует і візуально зробити фігуру стрункішою. Сукня з різнокольоровими смугами виглядатиме оригінально та доречно, як на урочистому заході, так і на робочому місці;
- Трикотаж гумка. При створенні матеріалу використовується особливий метод в’язання, в результаті якого на поверхні формується візерунок «кіска». Така особливість надає готовому текстильному виробу затишку, тепла та естетичної розкоші. Матеріали, за рахунок еластану у складі, чудово тягнуться до потрібного розміру і потім повертають колишній вигляд, тому підійдуть будь-якому типу фігури. В асортименті можна придбати як однотонні, нейтральні відтінки тканини, так і полотна з мерехтливим напиленням. Оригінальні сукні добре поєднуються з кардиганами та осінніми куртками із щільної джинси;
- Тканини з люрексом. Виріб з такого трикотажу є актуальним у будь-якому сезоні. При в’язці полотен використовується металізоване волокно, яке в результаті забезпечує матеріал вишуканим мерехтливим блиском. Еластична та розтяжна тканина підійде для пошиття як сукні, так і светра чи водолазки. Мерехтіння люрексу зовсім ненав’язливе, тому в такому вбранні можна сміливо вирушити на ділову зустріч;
- Полотна в рубчик. Такі тканини можуть мати одну лицьову сторону, а другу виворітну або взагалі бути двосторонніми. Актуальним варіантом для вибору є велюр стрейч, на поверхні якого розташовується ворсовий візерунок у вигляді поздовжніх смуг. Матеріал пластичний, досить простий при крою, пошитті та декоративній обробці фурнітурою. Відрізняється зносостійкістю та практичністю, часто застосовується для пошиття предметів одягу. Завдяки еластичності, стрейч велюр купляють для виготовлення суконь із приталеним силуетом.
Представником категорії трикотажу із двома лицьовими сторонами є трикотаж фукро з напиленням. Має стислу структуру, нагадує вибитий малюнок. Має дві сторони: одна блискуча та гладка, друга з матовою та фактурною поверхнею. Трикотаж фукро може похвалитися формостійкістю, низьким рівнем зминання, легким методом догляду. Тканину можна застосувати як для пошиття одягу, так і як підкладку.
Які фасони трикотажної сукні актуальні у 2022 році?
Асортимент фасонів, які можна використовувати для пошиття сукні з трикотажу – маса. Важливо орієнтуватися на 2 фактори:
- Вже вибраний текстильний матеріал;
- Параметри фігури.
Любительки мінімалістичного стилю віддають перевагу затишним вбранням з однотонних полотен, компенсуючи це цікавою фактурою, наприклад, рубчик або кіску. Затишні вбрання найчастіше мають довжину максі чи міді.
Щоб надати нотку спокуси в образ, можна грайливо відкрити ніжку за допомогою розрізів з боків або тільки з одного боку.
Модним фасоном для трикотажного плаття є фасон кейп. Він відрізняється спідницею з А-силуетом, широкими рукавами та накидкою, яка струмує уздовж спини та плечей.
І особливо цікавим варіантом є трикотажні сукні із відкритими плечима. Такі моделі поєднують ніжність, чуттєвість та тепло із затишком. За рахунок приємної до тіла в’язці, а також можливості виготовити вбрання з актуальними фасонами, сукні з трикотажу припадають до душі всім представницям прекрасної статі.