Життя в період карантину: Текстиль-Контакт запустив у виробництво захисні костюми і маски

2020 рік почався для жителів планети Земля непросто. Спочатку небезпечний коронавірус вразив Китай, далі страшна недуга поширилася по всіх країнах Європи. Для боротьби з вірусом оголошено пандемію і строгий карантин. Практично всі магазини і торгові центри, а також кінотеатри, театри і цирки закриті по всій планеті. Населення зобов’язане перебуває вдома на самоізоляції, щоб швидше позбавити світ від небезпечного вірусу.

У цей складний для країни час багато компаній змінили напрямок діяльності і зайнялися виготовленням спеціальних костюмів для співробітників медичної допомоги.

Компанія Текстиль-Контакт також не стоїть осторонь від біди.

Що за компанія Текстиль-Контакт?

Текстиль-Контакт – це компанія, яка займається самостійним виготовленням тканин, а також закупівлею і продажем текстилю з різних країн Європи і Азії. За більш ніж 20 років наполегливої ​​праці, компанія змогла домогтися розвитку, визнання споживачів і навіть стати лідером на ринку легкої промисловості України. Купити тканину в текстиль контакт має можливість кожен споживач, адже на території України існує ціла мережа магазинів «Тканини», полки якого наповнені якісним і різноманітним текстилем.

Створена багато років тому компанія сьогодні функціонує в багатьох сферах легкої промисловості, серед яких:

  • самостійне виготовлення бавовняних матеріалів;
  • імпорт ексклюзивних матеріалів з багатьох країн Європи і Азії;
  • пошиття предметів спеціалізованого одягу для робітників сфер діяльності;
  • самостійне виготовлення та продаж імпортної фурнітури;
  • масштабне виготовлення ниток;
  • виготовлення предметів домашнього текстилю (пошиття штор, скатертин та комплектів постільної білизни, елементів домашнього одягу, нічних сорочок і піжам).

Але, як уже було зазначено вище, в зв’язку з виникненням коронавируса, підприємствам мережі Текстиль-Контакт довелося дещо змінити кваліфікацію. Наприклад, швейна фабрика ТК-Стиль в Чернігові зараз закрила пошиття предметів жіночого та чоловічого гардероба, тим самим почавши розробку костюмів для медиків.

Слідом за ТК-Стиль, допомагати медичним працівникам і рядовим жителям України стануть фабрики в місті Лубни і Коростень.

У роботу вже запущені перші схеми і викрійки для пошиття захисних костюмів для медиків, а також бахіли, маски, тканинні пов’язки і нарукавники. Все це предмети індивідуального захисту через масовий ажіотаж виявилися в дефіциті. Щоб заповнити запаси і не допустити мародерства, багато українських компаній будуть наполегливо трудитись стільки часу, скільки це треба буде для повного придушення пандемії коронавируса. Маски від текстиль контакт будуть виготовлятися з марлі власного виготовлення, так як поставки текстилю з Узбекистану тимчасово припинені. Якісні маски будуть доступні у продажу вже незабаром.