Життя без пластику з новими еко сумками від Текстиль-Контакт

Незважаючи на величезну популярність поліетиленових пакетів, як дешевих і практичних засобів упаковки для повсякденного використання, більшість цивілізованих країн почали обмежувати або повністю забороняти їх виробництво і застосування. Світ усвідомив, що непоправна шкода від пластику згубно діє на екологію Землі і небезпечна не тільки для тварин, але і для здоров’я людей.

Текстиль-Контакт – першим отримав сертифікат на виробництво еко сумок.

Як лідер легкої промисловості України, компанія Текстиль-Контакт з метою вирішення проблеми глобального забруднення почала виробництво еко сумок. Щоб підтвердити безпеку виробів в добровільному порядку пройшла тестування на відповідність міжнародним екологічним стандартам.

Перевірка проводилася скрупульозним чином:

  • здійснювався тест на відсутність у складі сировини токсичних речовин;
  • аналізувався процес виробництва.

Внаслідок експертизи Текстиль-Контакт отримав міжнародний сертифікат, який підтверджує екологічну безпеку і заслужив право ставити на сумки маркувальний знак «Зелений журавлик».

Що таке еко сумки від Текстиль-Контакт

Безпечні і натуральні еко сумки допоможуть жити без пластика як ефективна заміна застосуванню поліетиленових пакетів. Перевага підтверджується наступними фактами:

  • Пошиті з недорогих тканин, які використовуються багато разів, це заощадить сімейний бюджет і замінить сотні целофанових пакетів, по сприяє дбайливому збереженню навколишнього середовища;
  • Натуральна еко сумка не має в складі синтетики і не зашкодить здоров’ю людини. Після завершення експлуатації, завдяки властивості природного біологічного розпаду, послужить органічним добривом для грунту;
  • Зшиті в популярних розмірах, використовуються в багатоцільовий напрямках (для перенесення продуктів, книг, а також інших речей).
  • Еко сумки здатні скручуватися в маленький згорток, що дозволяє легко помістити в головну сумку і мати завжди під рукою.
  • Пошиті з міцної тканини, мають тривалий термін користування.

Виробництво еко сумок від компанії Текстиль-Контакт, запущене в 2018 році, відразу викликало інтерес в українських виробників промислових і продовольчих товарів. Нанесення логотипу підприємства-замовника створить саме його фірмову оригінальну еко сумку. Стильно оформлена сумка-упаковка зверне на себе увагу і приверне споживача.

Еко сумки для покупок – це модний тренд

Вже давно популярно ходити по магазинах зі стильними і красивими еко сумками, які мають здатність:

  • Переносити важкі покупки;
  • Вміщають різноманітні обсяги;
  • Завдяки різноманітності конструкцій можна носити в руках, на передпліччі або плечах.

Прикрашені за допомогою оригінального дизайну еко сумки безпечні для користування і виглядають набагато привабливіше, ніж шкідливі поліетиленові пакети.