«За» життя без пластику: наскільки вигідно і економно купити еко сумку?

Купівля еко сумки – це пряма економія коштів. Адже кожен споживач в середньому купує 2-3 поліетиленових пакетів в день. І хоча вони коштують недорого, але за рік виходить пристойна сума. А можна лише придбати 1 або 2 еко сумки і тим самим заощадити сімейний бюджет. Тобто, термін використання однієї еко сумки прирівнюється до терміну використання сотні поліетиленових пакетів.

Крім того, не секрет, що масове використання поліетиленових пакетів забруднює навколишнє середовище і завдає непоправної шкоди всьому живому на планеті.

Сьогодні, коли в усьому світі йде боротьба за життя без пластику, не залишається осторонь і Текстиль-Контакт.

Текстиль-Контакт є прихильником руху за захист екології і з цією метою запустив виробництво еко сумок власного бренду, які дуже швидко стали популярними серед споживачів.

Адже переваги еко сумок очевидні, вони:

  • Виготовлені з екологічно чистих матеріалів;
  • Вмісткі;
  • Функціональні;
  • Підходять для багаторазового застосування;
  • Мають високу якість і доступну ціну.

Кожна еко сумка від Текстиль-Контакт має свою індивідуальність. Компанія випускає еко сумки з малюнком і без малюнка, з різною довжиною ручок, різних розмірів. Можливий індивідуальний пошив на замовлення. На тканинну сумку можна нанести малюнок, текст або логотип. Красива еко сумка з малюнком буде привертати до себе увагу.

На замовлення компаній і організацій на еко сумку може наноситися відповідний логотип, і вона перетворюється в брендовий виріб.

Всім відомо, наскільки потрібні в домашньому господарстві міцні і зручні еко сумки для покупок. Їх можна використовувати для перенесення будь-яких продуктів і речей, а також зручно носити з собою про всяк випадок. Еко сумки від Текстиль-Контакт призначені для перенесення самих різних покупок:

  • Продуктів;
  • Речей;
  • Побутових товарів.

В Україні, як і в усьому світі, еко сумкам для покупок приділяється дуже велика увага через їх екологічну чистоту і економічность. Вони зручні в зберіганні та естетичні, мають акуратний і презентабельний вигляд, який задовольнить вимоги будь-якої господині.

До того ж в боротьбі «за» життя без пластику покупка еко сумки від Текстиль-Контакт стане гідним внеском і при цьому допоможе заощадити сімейний бюджет.