З якого матеріалу виготовити весняний брючний костюм: поради від Текстиль-Контакт

Брючний костюм, жіночий або чоловічий, в усі часи був невід’ємним атрибутом в гардеробі кожної людини. Брючний костюм завжди відразу перетворює людину, робить його образ більш витонченим і лаконічним.

Чому в гардеробі необхідно мати хоч один брючний костюм?

  • Брючний костюм – це стильний і завжди модний атрибут;
  • В костюмі будь-яка людина відчуває себе більш впевненою;
  • Поєднуючи частини з різних брючних костюмів, можна змінювати свій образ без особливих зусиль;
  • Брючний костюм можна підібрати під будь-який сезон і будь-яку погоду;
  • Залежно від фігури, віку та інших факторів можна підібрати стиль і фасон індивідуально під людину;
  • Вибір тканин для костюмів дуже багато.

Вибираючи костюм в магазині, можна зіткнутися з багатьма труднощами, адже всі костюми в мас-маркетах шиють по одним моделям і лекалами. Саме з цієї причини багато модниць зараз вибирають для себе індивідуальний пошив брючного костюму за розробленою особисто схемою.

Щоб отримати найкрасивіший костюм, який ідеально сяде і не буде коштувати купу грошей, краще пошити його на замовлення. І саме в цьому випадку потрібно належну увагу приділити тканини, з якої шиється майбутнє творіння. В Україні всі найякісніші і натуральні тканини для брючних костюмів можна купити в мережі магазинів Текстиль-Контакт.

До вибору тканини для свого майбутнього костюма необхідно підходити з особливою точністю і відповідальністю. Вибираючи тканину для свого костюма, необхідно враховувати багато факторів, адже це і може стати основною ланкою в успіху створення цього творіння. При виборі тканини для брючного костюма необхідно враховувати наступні моменти:

  • В першу чергу необхідно визначитися, з якого матеріалу буде пошитий майбутній костюм. Залежно від сезону тканина буде різною. Для весняних костюмів тканину краще вибирати більш легку і дихаючу, щоб в ній було приємно і комфортно провести цілий день як в офісі так і на вулиці. Одним з лідерів продажів в Текстиль-Контакті саме для літніх і весняних костюмів є лляна тканина. Льон в усі часи вважався натуральної та легкою тканиною. Повертаючись до історії, ще наші предки носили сорочки з лляної тканини, адже вона сама приємна до тіла;
  • Якщо ми збираємося шити брючний костюм, необхідно приділити увагу вибору тканини для брюк, адже якщо в цьому костюмі людина повинна буде сидіти дуже багато, тканину для нього повинна не сминатись і не бути спекотною. До слова, вибір тканини для брюк в Текстиль -Контакт найрізноманітніший;
  • Також завжди потрібно враховувати фасон свого майбутнього костюма, виходячи з особливостей фігури і зрісту. У випадку пошиття брючних костюмів тканину для них краще вибирати більш щільну і ту, що не мнеться: костюмна, щільний котон, трикотаж, кашемір;
  • Належну увагу потрібно приділити і кольору нашого костюма. Залежно від сезону він теж варіюється. Для осені краще вибирати більш теплі відтінки: гарячий жовтий, помаранчевий, коричневий, бордо. Взимку, більш холодні: білий, сірий, блакитний, фрезовий, чорний. Навесні, коли хочеться чогось нового і свіжого: салатові, ніжно рожеві, ніжно жовті, оливкові, м’ятні, ніжно фіолетові. А ось влітку можна ні в чому собі не відмовляти, і вибрати самі сміливі та яскраві кольори: червоний, жовтий, помаранчевий, яскраво синій, електрик і т.д.

Доглядаючи тканину для свого брючному костюму, потрібно не забути ще й про вартість тканини. Адже чим якісніше і натуральніше буде тканина, тим вище буде її вартість.

У нашому магазині Текстиль-контакт є широкий асортимент найякісніших тканин для будь-якого виду і фасону брючних костюмів. Вибір кольорів і відтінків, а також вартість нашої продукції здивує кожного покупця, адже ціни у нас найнижчі в Україні!