Які тканини найчастіше купують в Текстиль-Контакт влітку?

Текстиль-Контакт вже 24 роки займається виробництвом і імпортом різних тканин високої якості і за роки своєї діяльності завоював високу довіру у клієнтів, пропонуючи широкий асортимент якісних товарів.

Текстиль-Контакт завжди працює для клієнтів і завдяки професіоналізму команди, широкому асортименту, гнучкій ціновій політиці, спрямованої на задоволення інтересів покупців, вже давно займає лідерські позиції на ринку тканин України.

Текстиль-Контакт має розгалужену мережу оптової та роздрібної торгівлі по всій території країни.

Велика кількість оптово-роздрібних магазинів в різних містах України дає можливість споживачам швидко і в будь-який час придбати необхідну тканину.

Магазини Текстиль-Контакт мають зручний графік роботи і розташовані в найбільш доступних місцях. На допомогу споживачам завжди прийдуть досвідчені консультанти. У тематичних магазинах знаходиться величезний вибір текстильної продукції і фурнітури. Можна здійснювати роздрібні і оптові закупівлі, розплачуватися готівкою або карткою.

Щодня в магазини Текстиль-Контакт за покупками звертаються тисячі покупців, адже асортимент Текстиль-Контакт налічує понад 30 тисяч позицій тканин, що дозволяє кожному здійснити свій вибір. Тут можна знайти як вітчизняні тканини так і тканини кращих комбінатів Європи і Азії.

Також компанія Текстиль Контакт пропонує покупцям доступні ціни і зручні умови доставки.

А ще тканини в магазині Текстиль-Контакт відрізняються високою якістю, що підтверджується відповідними сертифікатами.

Якщо немає бажання або можливості відвідати магазин, досить зайти на сайт Текстиль-Контакт зі зручним і зрозумілим інтерфейсом, завдяки чому можна придбати будь-яку тканину і в будь-якому обсязі в мінімальні терміни.

Які тканини найчастіше купують в Текстиль-Контакт влітку

Літні тканини в Текстиль-Контакт представлені великою різноманітністю видів і кольорів.

Але все ж для пошиття літнього одягу в основному намагаються використовувати натуральні тканини:

  • бавовна;
  • льон;
  • шовк;
  • віскозу;
  • трикотаж.

Адже тканини з натуральних волокон здатні вбирати вологу, пропускають повітря, не викликають алергії, дарують прохолоду в жаркий день.

Тканини з бавовни мають цілу низку необхідних переваг, це і пропуск повітря, і гігроскопічність, а також міцність і легкість.

З бавовни виробляють такі тканини як ситець, сатин, бязь, батист, поплін.

Всі ці види бавовняної тканини на літо представлені в Текстиль-Контакт в широкому асортименті.

Відмінними дихаючими властивостями володіє лляна тканина. Вона здатна забезпечити терморегуляцію і охолоджує тіло в жарку пору. При цьому льон – дуже міцний матеріал і не деформується при пранні.

Часто купують в Текстиль-Контакт влітку шовк і шифон, мають високу повітропроникність, міцність, еластичність і легкість. Одяг з шовку приємно прилягає до тіла, блищить і завжди виглядає нарядно.

М’якістю і еластичністю відрізняються трикотажні тканини. Приємна, м’яка на дотик і володіє гігроскопічними властивостями віскоза також користується заслуженим попитом у покупців.

Модні літні тканини в Текстиль-Контакт представлені насиченими кольорами, які піднімають настрій. А широкий вибір тканин з красивими квітковими принтами додасть святковості.