Які тканини для верхнього одягу найбільш підходять на осінь?

Верхній одяг – це одяг, який вдягають поверх інших видів одягу: костюмів або суконь. Традиційними видами верхнього одягу для осені є куртки, вітровки, пальто, півпальто, жакети, бушлати. Асортимент тканин для верхнього одягу досить різноманітний. Найбільш підходящі матеріали для одягу на осінь – це шкіра натуральна і штучна, вовняні тканини, плащівка. Для пошиття пальто і курток використовують такі тканини як кашемір, букле, твід, бостон, сукно, вовну, габардин, замшу, шкіру, плащівку, драп і інші тканини. Для плащів і різних видів вітровок застосовують нейлон, денім, плащові тканини.

Текстиль контакт пропонує широкий вибір різних тканин для виготовлення верхнього одягу. Це і вовняні тканини і плащівка і еко-шкіра. Основне завдання предметів верхнього одягу полягає в тому, щоб захищати від холоду, тому тканини для верхнього одягу з вовни повинні мати достатню щільність. Серед найбільш популярних вовняних тканин, пропонованих Текстиль контакт, – кашемір, габардин, твід, букле, саржа.

Кашемір – легка і м’яка вовняна тканина. Спосіб вироблення – діагональне переплетення. Верхній одяг, зшитий з кашеміру, відрізняється своєю практичністю, теплом і комфортом.

Твід – вовняна тканина, іноді з додаванням синтетичних волокон, з переплетінням ниток, що нагадує «ялинку» або «гусячі лапки». Твід має не тільки красиву фактуру, але і приємний на дотик, добре зберігає тепло, довговічний. Верхній одяг для осені з твіду виглядає стильно, респектабельно і солідно.

Букле отримують за допомогою полотняного дрібноузорчатого переплетіння ниток, в результаті чого тканина має м’яку фактуру і численні великі вузлики як на лицьовій, так і на виворітній стороні. До складу тканини для збільшення міцності може входити і невелика кількість акрилу.

Габардин – тканина, при виготовленні якої нитки переплітаються під кутом, в результаті чого на поверхні утворюється характерний рубчик. Для осінніх пальто відмінно підійде і така тканина з ворсом, як вовняна байка.

Легкі осінні плащі і вітровки найчастіше використовується при відносно теплій погоді. Основні вимоги до них – захищати від дощу і вітру. Для пошиття вітровок і плащів Текстиль контакт пропонує різні варіанти плащової тканини, денім, нейлонові тканини.

Однією з найпопулярніших плащових тканин є плащівка-лаке. Ця тканина відрізняється високою міцністю і зносостійкістю і довго не втрачає свої захисні якості. Крім того, плащівка-лаке має спеціальне просочення, завдяки якій не промокає, захищає від вітру і має приємний глянцевий блиск, що робить її хорошим вибором для осіннього верхнього одягу.
Відмінним вибором для пошиття верхнього одягу будуть такі тканини від Текстиль контакт як еко шкіра, замша, дюпон, нейлон.

Еко-шкіра – являє собою матеріал з пористим або монолітним покриттям, зробленим на бавовняній або поліефірній основі. Особливі способи нанесення малюнка і тиснення повністю імітують натуральну шкіру, а вироби, виконані з такого матеріалу, відрізняються міцністю і вишуканістю.
Користується заслуженим попитом і курточна тканина дюспо. Це міцна і приємна на дотик тканина, що має ніжно-оксамитову, глянцеву або перламутрову поверхню з рельєфною структурою і яскравими малюнками. Матеріал має відмінні водовідштовхувальні властивості, що не продуваються і є довговічними. Також він зберігає свій колір навіть після багаторазового прання.

Різновидом шкіри є замша. Її поверхня відрізняється бархатистістю і має водонепроникні властивості. Високу міцність і зносостійкість має нейлон – синтетична тканина, яка не деформується і не розтягується, добре підходить для виготовлення верхнього одягу на вітряну осінню погоду. У магазині Текстиль контакт можна придбати також щільний футер або супер щільний фліс. Ці тканини можна використовувати для пошиття спортивного та туристичної одягу для осінньої пори року.

Спортивний одяг з футера має чудові влагопоглинаючи властивості і цінується за міцність.
У вогку осінню погоду багато хто обирає куртки на синтепоні. Довга куртка або тепле пальто стануть маст – хевамі осіннього гардероба для кожної людини. Тканини для пошиття верхнього одягу, які найбільш підходять на осінь, завжди можна знайти в магазинах Текстиль контакт.