Які тканини для осіннього пальто краще вибрати в Текстиль-Контакт?

Осінь – час загадковий. Тільки восени можна зустріти таке розмаїття барв у природі, адже листя на деревах червоні, місцями ще зелені, але основна маса вже яскраво жовті. І всі вони красуються або на тлі насичено синього неба, або ж на останній зелені траві. Часто, осінь доповнює цей ансамбль легкої прохолодою ранкового туману, запахом стиглих яблук і диму. Багато хто вважає, що осінь, – це час зневіри, туги і прощання з улюбленим влітку. Але, насправді осінь – це лише в календарі останні сторінки. В житті, осінь – це прекрасна і дивовижна пора, коли дітки йдуть перший раз в школу, студенти в університет, а дорослі повні сил і енергії відправляються на роботу підкорювати нові вершини.

Також, осінь – час м’яких светрів, красивих шарфиків і обов’язково привід для покупки нового пальто. Саме цей предмет одягу треба купувати відповідально і з розумом, адже від якості тканини залежить зовнішній вигляд пальто.

Де купити тканини для пальта?

Найбільш широкий асортимент тканин для пальто можна знайти в мережі магазинів Текстиль-Контакт. Ця компанія дбає про свій імідж, і на прилавках магазина знаходиться тільки якісна тканина. Кожен матеріал можна самостійно оглянути і навіть перевірити якість на дотик. Тканини Текстиль-Контакт для пальто мають багато переваг, серед яких:

  • Висока якість. Тільки перевірені тканини, що відповідають міжнародним стандартам, можуть потрапити на прилавки магазину. Текстильні матеріали з браком або недостатньо високою якістю ніколи не будуть доступні для споживача. Багато років компанія Текстиль-Контакт боролася за лідерство на ринку легкої промисловості, керівник багато разів ризикував власними фінансами, тільки б заслужити довіру споживачів. І ось зараз, компанія може з упевненістю заявляти про високу якість тканин за прийнятною ціною;
  • Ціна. От саме це є другим аспектом, завдяки чому матеріали розлітаються в мить ока. Тканини від Текстиль-Контакт закуповуються за доступною ціною і з мінімальною націнкою продаються споживачам. Часом вибрати текстиль в магазині «Каштан» і зшити пальто в ательє виходить дешевше, ніж придбати вже готовий виріб в бутіку середнього класу.

Які тканини краще всього вибирати для пошиття пальта?

Існує величезна різноманітність тканин, які чудово підходять для пошиття осіннього або весняного пальто. Залежно від сезону, важливо віддавати перевагу більш щільним або легким матеріалами. Також значення має тип матеріалу і зовнішня поверхня. Для деяких вовняні, теплі, але колючі пальто – це нонсенс. Інші ж споживачі навпаки люблять відчувати тепло одягу у всьому його прояві.

Види тканин для пальто в Текстиль-Контакт:

  • Габардин;
  • Твід;
  • Кашемір.

Габардин – це досить щільний матеріал з фактурним рубчиком на зовнішній поверхні. Матеріал досить приємний на дотик, добре зігріває восени і здатний підтримувати комфортну температуру тіла людини. Габардин добре піддається фарбуванню, тому в продажу можна зустріти матерію будь-якого відтінку веселки. Тканина володіє вологовідштовхуючим ефектом, не викликає алергічної реакції і роздратування на шкірі.

Твід – напевно найбільш популярна тканина для пошиття пальто. Матеріал легко відрізнити від інших тканин завдяки малюнку на зовнішній поверхні. Пріоритетами тканини твід є функція підтримки комфортної температури тіла, відсутня схильність до сминанию і вигоряння. Твід добре піддається драпіровці хутром або іншими текстильними матеріалами.

Кашемір – найбільш розкішний і благородний матеріал для пошиття пальто. Цей матеріал, крім гарного зовнішнього вигляду, також відрізняється м’якістю і навіть крихкістю. Вироби з кашеміру «не люблять» щоденне використання і їм необхідний відпочинок. Тканина не слід прати в пральній машинці, краще застосовувати ручне прання. Також важливий момент – це миюча основа. Найбільш правильно купувати засоби, які призначені для прання виробів саме з кашеміру. Але, незважаючи на складності в догляді, матеріал з натуральної вовни кіз, тканина шалено красива і розкішна.

Компанія Текстиль-Контакт пропонує широкий вибір і асортимент виробів за доступними цінами. Магазини працюють за зручним графіком, а в інтернет-гіпермаркеті TK.UA. будь-який матеріал можна придбати онлайн.