Вже добра традиція: Текстиль-Контакт до Різдвяних свят “нарядив” пам’ятники засновників Києва

Вже добра традиція: Текстиль-Контакт до

Різдвяних свят “нарядив” пам’ятники засновників Києва

Група компаній «Текстиль-Контакт», яка веде плідну діяльність з 1995 року, зробила за цей час вагомий внесок в розвиток української легкої промисловості та економіки в цілому.

За останні роки були відкриті кілька нових комбінатів і фабрик і перша в Україні фабрика з виготовлення ниток «Барва», яка в 2019 році відзначила 2 роки своєї роботи.

Крім широко відомих магазинів «Каштан» на особливу увагу заслуговують магазини «Домашній текстиль». Даний бренд був створений на базі компанії Текстиль-Контакт і успішно діє вже понад 10 років на ринку України.

Продукція «Домашній Текстиль» відрізняється високою якістю, широким асортиментом і доступною ціною.

За багато років існування компанія встигла зарекомендувати себе як надійного постачальника і відповідального продавця тканин. Всього цього вдалося досягти завдяки золотим правилам чесного бізнесу і переваг, яких немає у інших компаній.

Постійний розвиток виробництва, поповнення асортименту, використання екологічно чистих і безпечних матеріалів при виготовленні тканин, доступні ціни, постійна робота над покращенням обслуговування клієнтів, а також командний дух, постійна робота і розвиваючі семінари всередині компанії, спільний відпочинок, заохочення і підтримка співробітників в скрутну хвилину – ось основні правила роботи Текстиль – Контакт.

Безсумнівним досягненням компанії є запуск інноваційного проекту «Школа швейної майстерності» на базі фабрики «ТК-Стиль» в місті Чернігів.

Не перерахувати номінацій і перемог в різних конкурсах, що свідчить про визнання компанії на ринку торгівлі.

В кінці 2019 року група компаній Текстиль-Контакт продовжила традицію одягання до свят скульптур малюків-засновників Києва – Кия, Щека, Хорива та їх сестри Либеді. На цей раз для малюків команда Текстиль-Контакт пошила зимові костюми в старовинному стилі. Задум нарядити в теплий одяг дітей-засновників схвалив автор скульптури Володимир Журавель.

І напередодні Нового року бронзові малюки-засновники міста були зігріті святковим вбранням.

Ще рік тому компанія Текстиль-Контакт стала співзасновником традиції – ділитися теплом з бронзовими дітьми-засновниками міста. Вперше аналогічна акція пройшла на Поштовій площі в грудні минулого року. Скульптурам малюків-засновників Києва до Дня святого Миколая пошили теплі кожушки і шапочки.

Потім малюків привітали з Днем вишиванки і подарували їм українські національні вбрання.

Маленькі Кий, Щек і Хорив були одягнені у вишиті хлопчачі сорочки і шаровари, дівчинка Либідь – в дівочу вишиванку і спідничку.

І ось бронзові малюки-засновники міста – Кий, Щек, Хорив і Либідь приготувалися вже до Новорічних свят.

Основатели-1-1024x545.jpg (124 KB)

Теплий одяг для малюків пошитий з кращих тканин. Тканини в Текстиль-Контакт завжди відрізняються високою якістю. Теплі кожухи виконані з м’якої тканини на хутряній підкладці і мають гарну обробку. На голівках у Кия, Щека і Хорива красуються хутряні шапочки, а у Либеді – світло-жовта шовкова хустка.

Цю прекрасну традицію – наряджати пам’ятник засновникам Києва – зазначив на своїй сторінці в Facebook мер Києва Володимир Кличко.