Заява відносно наклепів на Текстиль-Контакт щодо співпраці з ворогом та роботи на непідконтрольних Україні територіях

11.05.2024 року у соціальній мережі Фейсбук на сторінці Ярослава Бондаренка було оприлюднено заяву про державну зраду Олександра Соколовського адресовану до СБУ. Також в  цій публікації було посилання на  аналогічні звинувачення Ігорем Савчуком в державній зраді Олександра Соколовського.

ТОВ «Текстиль-Контакт» вже раніше надавав коментарі до подібних безпідставних звинувачень цих самих авторів щодо роботи ТОВ «Текстиль-Контакт» на непідконтрольних Україні територіях, які викладалися на офіційному сайті Текстиль-Контакту ще у 2017 році. Ми вимушені були тоді надавати відповіді та коментувати такі звинувачення, оскільки були сотні публікацій від цих авторів у період 2017 року.

Ознайомитися можна за посиланням:
https://tk-company.com.ua/uk/vidpovid-tov-tekstil-kontakt-na-zvinuvachennya-pro-robotu-na-nepidkontrolnih-teritoriyah-ukrayini-teritoriyah-arhiv-2017-roku/

Через 7 років ці ж автори знову намагаються робити чорний піар на темі Текстиль-Контакту та імені власника компанії - Олександра Соколовського, посилаючись на недостовірні інформацію та документи, які начебто є у їх розпорядженні. 

Проте, наша позиція залишається незмінною. Оскільки зараз триває повномасштабна війна, такі негативні заяви дуже гостро сприймаються суспільством і впливають на нашу репутацію, тому ми знову вимушені надавати коментарі на всі ці наклепи і зазначаємо наступне:

1. Твердження автора допису: «Співпрацювали з терористами «динари»».

Відповідь: ТОВ «Текстиль-Контакт» та його власник НІКОЛИ не співпрацювали з терористами!

2. Твердження автора допису: «Спонсорували окупантів».

Відповідь: ТОВ «Текстиль-Контакт» та його власник НІКОЛИ не спонсорували окупантів!

3. Твердження автора допису: «Постійно мухлювала в державних тендерах поставляючи неякісний товар».

Відповідь: ТОВ «Текстиль-Контакт» дотримується принципів прозорості публічних закупівель та не має фактів поставки неякісних товарів.

4. Твердження автора допису: «В протоколі зібрання стоїть підпис директора Текстиль Контакт Соколовського».

Відповідь: Олександр Соколовський з 2008 року і до цього часу не був директором Текстиль-Контакту, тому не міг підписувати жодних протоколів у якості директора компанії у 2014 році.

5. Твердження автора допису: «2 грудня 2014 році пан Соколовський призначив директором свого донецького підприємства ТК Донбас (Донецький ХБК) нового директора. При тому засідання акціонерів відбувалось в окупованому Донецьку».

Відповідь: 2 грудня 2014р. Олександр Соколовський знаходився у м.Києві на робочому місці та у вказаний  період у Донецьк та за межі країни не виїздив. Тому, він не міг приймати участь ні в яких засіданнях в окупованому Донецьку і призначати нового директора ТК Донбас (Донецький ХБК).

6. Твердження автора допису: «А в реєстрі так званого главстата «ДНР»…».

Відповідь: На відмінну від авторів допису, ТОВ «Текстиль-Контакт» не відслідковує реєстри днр.

Починаючи з 2014 року ТОВ «Текстиль-Контакт» припинило виробничу діяльність на цій території та допомогло  із працевлаштуванням в інших містах усім нашим співробітникам, які працювали у Донецьку та мали бажання виїхати з окупованої території. ТОВ «Текстиль-Контакт» не може нести відповідальність за дії колишніх співробітників, які залишились на окупованій території або виїхали за межі країни.

Якщо будь-який правоохоронний орган прийме рішення провести перевірку даних наклепів, ТОВ «Текстиль-Контакт» тільки сприятиме такій перевірці та готове надати відповіді на всі офіційні запити.