Відповідь ТОВ "Текстиль-Контакт" на звинувачення про роботу на непідконтрольних Україні територіях. Архів 2017 року.

1. Нас звинуватили в тому, що підприємство ТОВ "Текстиль-Контакт" працює в непідконтрольних Україні територіях. Цитата: А ось “Текстиль-Контакт” ми якось упустили. А даремно. .»
2. Підприємство ТОВ "Текстиль-Контакт" звинувачують у постачанні неякісної військової форми, виробленої на замовлення МОУ на виробничих потужностях, які, ймовірно, знаходяться на території днр. Цитата: «Відомо, що “Текстиль-Контакт” ЗАМІШАНО з поставками неякісної форми для ЗСУ, імовірно з “ДНР”»
3. Підприємство ТОВ "Текстиль-Контакт" звинувачують в управлінні сайтом, хостингом та доменним ім'ям textil.dn.ua в інтересах просування бізнесу компанії "ТК РІЄЛІНВЕСТ" на території ДНР.

На опублікований наклеп хочемо без зайвих емоцій відповісти наступне:

1. З моменту втрати контролю Україною над деякими районами Донецької та Луганської області ТОВ «Текстиль-Контакт» припинило будь-яку торговельну та виробничу діяльність на непідконтрольних Україні територіях.
2. До 2014 року ТОВ «Текстиль-Контакт» орендувало приміщення за адресою:

-  м. Донецьк, вул. Лагутенко, будинок 13 для розміщення офісу та складів нашої торгової філії «Текстиль-Контакт-Донецьк».Вказана філія давно закрита, а відповідно не веде жодної господарської діяльності. До підприємств, що працюють за цією адресою, ТОВ "Текстиль-Контакт" не має відношення, як і до всіх інших підприємств, зазначених у розміщеній статті;

- м. Донецьк, вул. Бахметьєва, 34 для здійснення діяльності з виробництва бавовняних тканин. Виробнича діяльність, за вказаною адресою, була припинена в 2014 році.
3. ТОВ «Текстиль-Контакт» також не має відношення до підприємств:

- "ТК РІЄЛІНВЕСТ"( код ЄДРПОУ 39894677) ; "ТК-РІЄЛІНВЕСТ"(код ЄДРПОУ 36191686) , а також, до будь-яких інших юридичних осіб зареєстрованих та тих, які провадять діяльність на окупованих територіях.

4. Доменне ім'я та сайт textil.dn.ua не належать та ніколи не належали підприємству ТОВ «Текстиль-Контакт». Контроль та керування сайтом ми не здійснюємо.
5. Щодо голослівних звинувачень у постачанні неякісної військової форми, виробленої на замовлення МОУ на виробничих потужностях, що знаходяться (за словами автора статті) на території ДНР.

Хочемо нагадати автору матеріалу, що згадана вами діяльність, в якій ви звинувачуєте ТОВ "Текстиль-Контакт", є злочином, що кримінально карається, як в іншому і всі раніше пред'явлені звинувачення.

Тому, як законослухняний громадянин та патріот, ви просто зобов'язані:
- або звернутися з відповідною заявою до правоохоронних органів;
- або Ігореві Савчуку, автору публікації, принести публічні вибачення перед ТОВ «Текстиль-Контакт» шляхом розміщення відповідного спростування на його сайті."