Відкриття нового підприємства в Чернігові: чого очікувати?

Торгово-промислова група компаній «Текстиль-Контакт» є найбільшою на ринку легкої промисловості України. Основними напрямками діяльності є виробництво, оптовий та роздрібний продаж тканин, пошиття спецодягу, форми для державних і приватних структур. Асортимент «Текстиль-Контакт» налічує близько 30 тис. найменувань з 25 країн світу.

Сьогодні холдинг «Текстиль-Контакт» об’єднує безліч комбінатів і фабрик на території України. На їх виробничих потужностях виробляють швейні вироби, фурнітуру, одяг.

Але підприємство «Текстиль-Контакт» не зупиняється на досягнутому. Постійний розвиток і прагнення до досягнення високих цілей, призводить до відкриття нових філій і підприємств.

Так, в 2019 році підприємство «Текстиль-Контакт» планує інвестувати близько 130 млн грн у власне виробництво тканин.

Ще восени 2018 року компанія приступила до ремонту цехів загальною площею 3500 кв. м. в Чернігові і монтажу сучасного текстильного обладнання для створення нового підприємства.

У цей проект вже в 2018 році інвестовано 30 млн. грн., а до кінця 2019 року планується вкласти ще до 100 млн. грн.

Відкриття нового підприємства в Чернігові заплановано

на грудень поточного року: чого очікувати?

Потужність підприємства складе 2-3 млн погонних метрів тканини на рік. Зокрема планується випускати спеціальні види тканин для Міністерства оборони України. Крім того, основним асортиментом підприємства стануть тканини з 100% бавовни: саржа, бязь вибілена і бязь набивна, набивний ситець, а також сумішева плащова тканина «Грета».

Запуск нового виробництва дозволить створити до 80 робочих місць, а після виходу на повну виробничу потужність до кінця 2019 року – ще до 100 робочих місць.

До 2014 року до складу «Текстиль-Контакт» входило підприємство ВО «ТК-Донбас», яке випускало до 60% бавовняних тканин в Україні (2 млн погонних метрів на місяць). Після 2014 року контроль над підприємством було втрачено.

Відкриття нового підприємства в Чернігові дозволить замінити втрачений «ТК-Донбас». Запускаючи нове підприємство підприємство, «Текстиль-Контакт» планує повернутися на довоєнний рівень виробництва вже найближчим часом.

Дуже важливим є те, що «Текстиль-Контакт» повертається до власного виготовлення тканин і має намір повернути лідируючі позиції.

Чим хороша бавовняна тканина для одягу?

Бавовна виробляється з плодів бавовнику шляхом спеціальної обробки початкового сировини. Тканини з бавовни мають цілу низку переваг:

  • відмінно пропускають повітря, дозволяючи шкірі «дихати»;
  • вбирають вологу;
  • досить міцні.

Одяг з бавовни виходить легким, а широка колірна гамма дозволяє задовольнити будь-який смак.

Крім того, бавовняні тканини прості в обробці, вони не обсипаються при крої.