Весна стукає у двері! Які тканини використовувати в домашньому декорі?

Весна – час прекрасного настрою в очікуванні теплого літа. Весна – це початок життя, це пробудження після тривалого холоду і пора змін. Крім внутрішніх змін, а також змін зовнішності, позитивні корективи потрібно внести і в домашній інтер’єр. Компанія Текстиль-Контакт подбала про вашу весняний комфорт і вирішила дати кілька цінних рекомендацій.

Що за компанія Текстиль-Контакт?

Текстиль-Контакт – це компанія, яка діє вже 25 років на ринку легкої промисловості та є одним з непрекословних лідерів. Група компаній поєднує кілька великих підприємств, які діють в різних напрямках, а також ряд комбінатів, фабрик і навіть інтернет-магазин. Успішний бізнес побудувати було непросто, на шляху засновника компанії Олександра Соколовського, зустрічалися різні радості і печалі, успіхи і невдачі. Але постійний рух вперед і розвиток дозволили знайти довгоочікуваний успіх, завоювати любов покупців і закріпити звання «лідера».

В яких напрямках зараз діє компанія Текстиль-Контакт?

Холдинг займається декількома профілями, серед яких:

  • Самостійне виготовлення текстилю;
  • Виготовлення спецодягу та продаж виробів;
  • Пошиття широкого асортименту продукції домашнього текстилю (піжами, постільна білизна, набори рушників, скатертин і тд);
  • Виготовлення та продаж якісної текстильної фурнітури;
  • Самостійне виготовлення ниток для сфери легкої промисловості України.

І незважаючи на такі горизонти слави, керівник компанії Олександр Соколовський залишився простою і доброю людиною. Популярність і фінансове благополуччя не змогли зруйнувати в душі людини віру в добро, цілеспрямованість і тягу до розвитку. Купити тканину в Текстиль Контакт можна за доступною ціною і в будь-якому обсязі.

Весна стукає у двері! Як змінити домашній інтер’єр напередодні свят?

Текстильні матеріали – основний витратний матеріал, який дозволяє змінити звичний інтер’єр приміщення. Але, перш ніж зривати шпалери і бігти в магазин за новими, слід заздалегідь ознайомиться з перевагами і недоліками того чи іншого матеріалу.

Найбільш популярний метод внести зміни в інтер’єр приміщення, при цьому не розводячи масштабного ремонту, це придбати новий комплект постільної білизни, покривала і чохли на стільці.

Найбільш підходящі тканини:

  • Шовк;
  • Бавовна.

Шовк – натуральний матеріал, який виготовляється шляхом тривалої обробки коконів шовкопрядів. Матеріал надзвичайно приємний на дотик, має приємну гладку поверхню і при дотиках дарує прохолоду. Тканина володіє розкішним зовнішнім виглядом і часто використовується в декоративних цілях.

Шовк переважно використовується для пошиття комплектів постільної білизни, не так часто може бути використаний для виготовлення штор і завіс. Але, практично ніколи матеріал шовк не варто застосовувати для пошиття покривал. Матеріал дуже ранимий, крихкий і неймовірно вимогливий у догляді.

Бавовна – матеріал натурального рослинного походження. При виготовленні тканин волокна бавовни можуть використовуватися самостійно або в комбінації з синтетичними нитками. Залежно від складу, матеріал володіє різними властивостями. Бавовняні тканини часто використовуються для виготовлення комплектів постільної білизни, скатертин і пледів, а також штор і фіранок.

Який з матеріалів використовувати – вибирати лише клієнту, виходячи з якості тканин і методу догляду.