У чому перевага покупок в інтернет-гіпермаркеті tk.ua

Компанія «Текстиль-Контакт» на протязі діяльності (більш 23 років) прагнула до постійного розвитку і вдосконалення, зросла з невеликого комерційного підприємства в багатопрофільний холдинг – лідера легкої промисловості України.

Найбільша дистриб’юторська мережа складається більш ніж з 16 000 кв. м. оптово-роздрібних торговельних площ. Асортимент нараховує більше 30 000 найменувань тканин з 27 країн світу і 20 000 видів фурнітури.

В кінці 2016 року провідна на українському ринку компанія з продажу текстильної продукції Текстиль-Контакт оголосила про відкриття найбільшого в Східній Європі інтернет-гіпермаркету tk.ua

Які переваги покупки онлайн?

У 2018 році в номінації «Кращий інтернет-магазин» покупці серед 300 проектів вибрали і проголосували за улюблений інтернет-гіпермаркет фурнітури і тканин «Текстиль-Контакт».

За нетривалий час роботи магазин заслужив гарну репутацію і довіру споживачів, які в роботі гіпермаркету при покупці онлайн відзначають:

  • Зручність сайту. Будь-який відвідувач інтернет-гіпермаркету може розібратися на сайті і знайти необхідний продукт, придбати який можна в зручний час доби.
  • Якість продукції. Товар перед продажем перевіряється на міцність і цілісність. Тканини з Текстиль-Контакт сертифіковані згідно з міжнародними нормами.
  • Різноманітність асортименту. Тканини з Текстиль-Контакт можна придбати для пошиття щоденної одягу і для виготовлення ексклюзивних вечірніх нарядів.
  • Обслуговування. Продавці-консультанти інтернет-гіпермаркету проходять обов’язкове навчання знанням про властивості і призначення матеріалів, представлених у продажу, щоб при необхідності допомогти споживачеві зорієнтуватися у виборі товару.
  • Ціни. Продукція компанії користується попитом, незважаючи на це, регулярно проводяться акції по зниженню ціни.

Перелік товарів в каталозі регулярно росте і поповнюється новинками з модної фурнітури і ексклюзивних тканин.

Чим приваблюють умови роботи інтернет-гіпермаркету?

Колективом компанії текстиль-Контакт в інтернет-магазині організовані вигідні для покупців умови:

  • можливість придбати відріз тканини будь-якого необхідного розміру;
  • проводиться продаж оптовими партіями і роздрібна торгівля зі звичайними споживачами;
  • кожній категорії клієнтів пропонуються спеціальні програми лояльності.

На складах зберігаються тисячі метрів готової текстільної продукції, тому труднощів з доставкою и затримки не виникає.

Купити текстильні матеріали в Києві ви можете в інтернет-гіпермаркеті tk.ua и за бажанням забрати зі складу, ознайомитись на місці з якістю, а можете скористатися доставкою кур’єром.

По Україні доставка здійснюється в міста с помощью послуг транспортних компаний.