У чому особливість комплектів постільної білизни з бавовни від Текстиль-Контакт?

«Текстиль-Контакт» – найбільший національний оператор оптово-роздрібної торгівлі, за роки своєї діяльності завоював довіру покупців завдяки широкому асортименту, розгалуженій мережі представництв по території України, гнучкій ціновій політиці.

Асортимент компанії представлений широкою різноманітністю тканин, хутра, шкіри, а також готових виробів. Серед готових виробів особливе місце належить комплектам постільної білизни з бавовни.

Чим гарна бавовна для постільної білизни?

Перш за все тканини з бавовни володіють всіма властивостями, необхідними для комфортного і здорового сну. Вони добре пропускають повітря, вбирають вологу, не електризується, не викликають алергії. При цьому міцні та довговічні.

Якість постільної білизни з бавовни залежить від типу тканини. Найпопулярнішими тканинами з бавовни є:

  • сатин;
  • бязь.

Сатин виробляється з бавовняних ниток подвійного плетіння. Відрізняється високою щільністю і довговічністю. Має шовковисту структуру. Постільна білизна з сатину дарує тепло і затишок, не викликає алергії, добре вбирає вологу, дуже практична: чи не втрачає своїх властивостей при пранні, слабо зношується, добре прасується.

Бязь також відрізняється міцністю і легкістю, завдяки своїй гігроскопічності благотворно впливає на організм. Легко прасується, не сідає при пранні, не вигоряє під дією сонячних променів.

У «Текстиль-Контакт» представлені набори постільної білизни з бавовни в великому асортименті і на будь-який смак.

Комплекти постільної білизни з бавовни від «Текстиль-Контакт» бувають вітчизняного виробництва та імпортні. Крім того відрізняються за:

  • видом тканини;
  • забарвленням;
  • розміром;
  • призначенням.

У «Текстиль-Контакт» можна придбати як полуторні комплекти постільної білизни з бавовни, так і набори дитячої постільної білизни «Разом веселіше» з 100% бавовни.

В наявності також ЄВРО комплекти постільної білизни з сатину такі як ЄВРО КПБ САТІН «АРАБІКА», ЄВРО КПБ САТІН «Ангеліна» і багато інших. При придбанні від 5 комплектів діє система знижок. А максимально швидкі доставки товару є одним з основних переваг «Текстиль-Контакт».