ТК ДТ-Чернігів

«Текстиль-Контакт» продовжує працювати над досконалістю, розвиватися і розширюватися. Засновник холдингу Олександр Соколовський впевнений в тому, що власне виробництво є важливою опорою в бізнесі, тому інвестори і відкривають нові підприємства.

Відкриття Фабрики «ТК ДТ-Чернігів»

Компанія придбала в місті Чернігів приміщення колишньої фабрики первинної обробки вовни і з осені 2018 роки провела масштабну реконструкцію:

  • Відновила непрацююче старе обладнання.
  • Відремонтувала цех загальною площею 3500 м2.
  • Придбала, доставила і встановили нові верстати від італійської фірми.
  • Для забезпечення безпеки виробничого процесу змонтувала сучасну систему вентиляції. Тепер повітря, яке подається в цеху, очищеним виводиться через дах.

У Чернігові вже успішно працює швейне підприємство «ТК-Стиль», що входить до групи компаній «Текстиль-Контакт». Шиє одяг як для внутрішнього ринку, так і на експорт, багато виробів продаються під марками відомих брендів. Виконує замовлення на форму для військовослужбовців з країн НАТО.

Нова фабрика працевлаштує 150 осіб, яких забезпечить гідною зарплатою, а міський бюджет отримає близько 200 000 гривень податків.

Асортимент тканин, що виготовляються фабрикою «ТК ДТ-Чернігів»

Відкрите виробництво тканин орієнтоване на великих європейських замовників, крім того, сприяє розвитку швейної промисловості та в Україні. В асортимент матеріалів входять:

  • Полотна з 100% бавовни.
  • Тканини для спецодягу, формені та водозахисні матеріали.

Вже налагоджено випуск ситцевих полотен. Фабрика починає виготовлення тканини «Грета» (з 20% бавовняних і 80% поліефірних волокон), яка буде використовуватися для пошиття спецодягу. Комбінат незабаром запустить італійські верстати плоского друку для випуску текстильних домашніх виробів і постільної білизни.

Де купити тканину в Україні від «ТК ДТ-Чернігів»

Придбати продукцію можна в розгалуженій мережі оптово-роздрібної торгівлі компанії, або замовити по інтернету на сайті магазина TK.UA, де зразки випускаються тканин представлені в каталозі.

Великим оптовим замовникам краще звернутися в офіс фабрики по телефону або відвідати підприємство за адресою: м.Чернігів, вул. Текстильників, 1