«Текстиль-Контакт» виграв тендер на поставку індивідуального обмундирування для військових

Група компаній «Текстиль-Контакт» – лідер текстильного ринку України, великий постачальник фурнітури і тканин. Компанія володіє широким асортиментом якісних матеріалів і активно налагоджує співпрацю з багатьма заводами і комбінатами по всій країні. Наполеглива праця фахівців «Текстиль-Контакт» і бездоганна репутація дозволили компанії здобути популярність серед державних структур і приватних підприємств. Завдяки якості продукції та кращій ціновій пропозиції «Текстиль-Контакт» виграє численні тендери по поставкам текстильної продукції.

Так, в квітні 2018 року Міністерством оборони України був оголошений тендер на поставку індивідуального обмундирування для військових. Завдяки широкому асортименту, високоякісним матеріалам і демократичній ціні, «Текстиль-Контакт» зміг обійти інших учасників і здобути перемогу в тендері.

Власник компанії «Текстиль-Контакт» Олександр Соколовський стверджує, що основні причини, за якими «Текстиль-Контакт» перемагає в тендерах – це чесність імені на всеукраїнському та зарубіжному ринках, політика відкритості і абсолютна прозорість ведення бізнесу. Крім того, важливі такі аспекти як висока якість тканин, широкий асортимент вибору і своєчасне отримання поставки замовником. Таким чином, «Текстиль-Контакт» – це компанія, якій довіряють мільйони.