«Текстиль-Контакт» – в числі кращих роботодавців України

Група компаній «Текстиль-Контакт» увійшла до двадцятки кращих «Рейтингу роботодавців України» за версією видавництва «Власть Денег».

«Бути частиною рейтингу – дуже почесно, – зазначив директор «Текстиль-Контакт» Олександр Дмитренко, – але це і велика відповідальність. Ми вдячні, що експерти оцінили наші зусилля, і віримо, що підтвердимо статус одного з кращих роботодавців країни в 2019 році».

Разом з «Текстиль-Контакт» в ТОП-20 увійшли «Брокард», «Комфі», «L’Oréal Україна», «МЕТРО Кеш енд Кері», «Нестле», «Нова Пошта» та інші.

Як потрапити в ТОП-20?

Важливо, що організатори дослідження не ставили за мету порівнювати компанії. Саме тому в 20-ці лідерів немає першого або другого місць. Рейтинг був сформований за наступними критеріями:

  • аналіз опитування шукачів та працівників,
  • вивчення відгуків співробітників щодо зарплат, бонусів, а також плюсів і мінусів роботи в конкретній компанії,
  • думка експертів ринку праці,
  • дані офіційної статистики (число робочих місць, рівень зарплат, соціальний пакет).

За інформацією “ВД” привабливість роботи в «Текстиль-Контакт» обумовлена конкурентною рівнем заробітної плати, що працюють інструментами соціального захисту співробітників, перспективою кар’єрного росту і розвитком компанії в цілому, доброзичливою атмосферою всередині колективу.

Олександр Соколовський: тендер «Ми робимо ставку на персонал»

Особливої ваги в складанні рейтингу компанії «Текстиль-Контакт» надала можливість професійного розвитку для співробітників.

Засновник “Текстиль-Контакт” Олександр Соколовський: «Наші виробництва зацікавлені в притоці кваліфікованих фахівців. Тому прагнемо надати можливості для розвитку талановитої молоді, проводяться тренінги та навчання ».

Примітно, що щорічно на підрозділах «Текстиль-Контакт» проходять стажування студенти профільних вузів, чиїм потенційним роботодавцем в майбутньому може стати холдинг.

Для довідки: «Текстиль-Контакт» – провідний в Україні оператор з продажу тканин та інших продуктів (фурнітури, домашнього текстилю, спецодягу). Підрозділами компанії є виробництва легкої промисловості («ТК-Фурнітура», «Барва», «ТК-Спецодяг», «ТК-Стиль», «ТК-Домашній Текстиль»),  а також оптово-роздрібні магазини під марками «Тканини» і «Каштан», найбільший український інтернет-магазин тканин tk.ua