«Текстиль-Контакт» створює підприємство з виробництва тканини в місті Чернігів

Після виходу зі складу управління компанії «Богуславський Текстиль» «Текстиль-Контакт» не відмовився від амбітних планів з відновлення статусу виробника тканини на території України в 2018 році.

У зв’язку з цим у вересні цього року компанія приступила до ремонту цехів і монтажу устаткування з виробництва тканини в місті Чернігів.

Запуск виробництва відбудеться в грудні 2018 року.

Потужність експериментального виробництва складе 2-3 млн. погонних метрів тканини на рік. Орієнтовні обсяги інвестицій на 2018-19 роки – 20-30 млн. грн, що дозволить створити до 80 робочих місць.

Планований асортимент продукції, що буде випускатись, складуть бавовняні тканини постільної і відомчої групи, а також тканини для спецодягу.

Довідка

Група компаній «Текстиль-Контакт» – одна з найбільших торгово-виробничих груп на ринку легкої промисловості України.

Дистриб’юторська мережа групи – це більше 16 000 кв.м. оптово-роздрібних торговельних площ по всій території України. Мережа представлена ​​гіпермаркетами «Каштан» (роздрібна та оптова торгівля тканинами), магазинами швейної фурнітури «ТК-Фурнітура», магазинами «Домашній текстиль», а також інтернет-магазином tk.ua.

Асортиментний ряд – більше 30 000 видів тканин з 27 країн світу і 20 000 найменувань товарів в категорії фурнітура, пошиття одягу, декор та домашній текстиль.

Виробництво групи компаній – це швейна фабрика ТК-Стиль; виробництво з пошиття спецодягу; фабрика по виробництву виробів домашнього текстилю; виробництво ниток ТМ «Барва».

Засновником групи компаній «Текстиль-Контакт» є український бізнесмен і громадський діяч Олександр Соколовський.