Сумка шоппер: з якої тканини краще всього вибирати?

Давно завоювала широку популярність на вітчизняному ринку виробів легкої промисловості компанія Текстиль-Контакт, яка продовжує радувати своїх покупців якісними виробами і тканинами на будь-який смак. Одним з таких виробів є сумка шоппер.

Що являє собою сумка шоппер в Текстиль-Контакт?

У перекладі сумка шоппер означає «сумка для покупок», тобто це вмістка і міцна сумка для щоденного користування.

Виріб має прямокутну або квадратну форму і виглядає як пакет з зручними і великими ручками.

Її можна надіти на плече або тримати в руці, часто у такої сумки ручка регулюється до потрібної довжини. Відмінними рисами такої сумки є відсутність застібки.

Ці сумки дуже практичні, просто ідеальні для походу по магазинах.

Головним їх плюсом є вмісткість, в неї поміщається багато покупок. Така вмістка сумка шоппер – прекрасна альтернатива пакетам.

Вона більш зручна і надійна ніж пакет, така сумка на відміну від пакета не є одноразовою, а, по функціональності навіть перевершує його. Сумка хоч зовні і схожа на пакет, але має більш шляхетний зовнішній вигляд, може мати різне оформлення, обробку, малюнок.

Сумки шоппери давно увійшли в наше життя і є прекрасні тим, що можуть відобразити за допомогою обробки, написів і картинок наше ставлення до світу.

Стильні сумки шоппери в Текстиль-Контакт можна купити в мережі магазинів «Каштан» і в інтернет магазині tk.ua. Це модні і практичні вироби та натуральної бавовни і зі змішаних тканин на основі бавовни і поліестеру.

Як вибрати тканину для сумки шоппера?

Існує безліч моделей сумок шопперов:

  • Шкіряні
  • Замшеві
  • Джинсові
  • Бавовняні
  • З поліестеру

Шкіряні сумки виглядають стильно, мають гладку поверхню, вони міцні і надійні.

Оригінально виглядають сумки шоппери із замші, натуральної або штучної, можуть доповнюватися різним декором у вигляді блискавок, пензликів або бахроми, а також перфорацією.

Джинсові сумки шоппери виглядають особливо стильно, вони дуже практичні і є незамінними для створення модного молодіжного образу.

Шоппер з бавовни підійде для спекотної пори, цей натуральний матеріал дуже легкий, добре піддається фарбуванню, тому асортимент забарвлень дуже великий. Такі сумки можна прикрасити аплікацією, а в якості ручок може використовуватися ремінець або конопляна мотузка. Тканина з щільного бавовни не боїться прання і не линяє.

Бавовна з додаванням синтетичних матеріалів робить сумку шоппер більш еластичною і міцною.

Дуже міцні сумки з поліестеру. Ця тканина як найбільше підійде для виготовлення містких господарських сумок, які підійдуть для завзятих шопоголіків.

За кольором шоппери найчастіше нейтральних кольорів: зеленого, синього, чорного, коричневого.

Але користуються попитом і сумки яскравих забарвлень, доповнення яскравою фурнітурою. Такі шоппери виглядають ошатно і привабливо.

Все ж вибираючи тканину для сумки шоппера в Текстиль-Контакт, рекомендується купувати натуральні або сумішеві матеріали.

Асортимент тканин в Текстиль-Контакт налічує близько 30 тис. Найменувань з 25 країн світу.

Завдяки широкому асортименту, споживачі мають можливість визначитися з необхідною тканиною. Всі текстильні матеріали є у максимальній кількості, а склади постійно поповнюються необхідними товарами.