Швидкий, але продуктивний рік: День Народження відзначає «ТК-Коростень»

ТК-Коростень це сучасна швейна фабрика, яка працює в складі групи компаній Текстиль-Контакт з листопада 2018 року.

Так що в цьому році ТК-Коростень відзначає свій перший День народження. Спеціалізацією підприємства є виробництво спецодягу та форми для силових структур України. Планова потужність підприємства становить більше 2000 виробів на місяць. В основному вироби виготовляються для внутрішнього ринку. Постійними партнерами підприємства є міністерство оборони України, Національна гвардія України, підрозділи залізниць, атомні станції і різні охоронні структури.

Зміни, що відбулися на підприємстві за цей рік, вражають. Всього рік тому керівництво Текстиль-Контакт вирішило придбати невеликий цех в Коростені, оскільки виникла необхідність в розширенні виробничих потужностей. З цим цехом в Коростені Текстиль-Контакт давно і плідно співпрацював і не з чуток знав про високу кваліфікацію його працівників. Тому, коли цех почав занепадати, було прийнято рішення викупити його і врятувати. На той момент в невеликому і не особливо пристосованому цеху працювало всього 8 осіб, що мають, однак бажання повноцінно працювати і розвиватися.

І вже на початку цього року на ТК-Коростень працювало 23 людини, а на сьогодні їх кількість вдвічі більше – їх вже 46. З них 36 – швачки високої кваліфікації. До кінця року планується довести штат до 50 співробітників.

В кінці 2019 року співробітники переїхали в новий, відремонтований, просторий і світлий цех. У планах підприємства і далі розвиватися, оснащувати фабрику сучасним обладнанням і шукати цікаві і вигідні замовлення!

ТК – Коростень – фабрика, що виробляє більше 2000 виробів на місяць.

Це сучасний спецодяг, яка відрізняється гарним зовнішнім виглядом, якістю та тривалим терміном експлуатації.

Тканини в Текстиль-Контакт завжди використовуються тільки найвищої якості. Це тканини Оксфорд, грета і інші. Вони не промокають під дощем, захищають від вітру, не вимагають прасування, стійкі до механічних впливів.

Спецодяг, вироблений на ТК-Коростень, відповідає міжнародним стандартам якості, забезпечує хороший захист, має тривалий ресурс використання.

ТК-Коростень шиє форму, роби, спецодяг для широкого кола користувачів. Тут виробляється корпоративний одяг, уніформа для різних сфер послуг, форма для працівників служби охорони, спецодяг для захисту від шкідливих умов праці, а також форма для силових структур.

Військове обмундирування проводиться зі спеціальних камуфляжних матеріалів і володіє високими практичними характеристиками. Така форма відповідає всім стандартам якості, відмінно пропускає повітря, не парить, має високу міцність і функціональність.

Тактичні костюми, штани та футболки, представлені в асортименті фабрики, відрізняються високою стійкістю до впливу ультрафіолетових променів, впливів агресивного навколишнього середовища. Це тільки якісний одяг, який не мнеться і не змінює форму в процесі тривалої та інтенсивної носки.

Відсвяткувавши свій перший день народження, фабрика ТК-Коростень продовжує продуктивно працювати. Стабільна завантаження, гідні умови праці і конкурентна заробітна плата дають постійний приплив все нових співробітників.

А відсвяткувавши новосілля, підприємство продовжує свою плідну діяльність.