Школа швейної майстерності на базі фабрики “ТК-Стиль”: що це таке і як проходить навчання?

Компанія Текстиль-Контакт вже багато років є лідером на ринку легкої промисловості в Україні. Торгово-промислова мережа діє одночасно в декількох напрямках:

  • Самостійне виготовлення тканин з бавовни на комбінатах, які знаходяться в різних регіонах України;
  • Виготовлення спецодягу та виробів для туризму, також продаж продукції в тематичних магазинах;
  • Пошиття і подальший продаж виробів зі сфери домашнього текстилю (комплекти постільної білизни, ковдри, подушки, наволочки для декоративних і диванних подушок і тд);
  • Виготовлення ниток на власному комбінаті в Київській області;
  • Закупівля і продаж якісної фурнітури.

Також, крім виготовлення текстилю, компанія займається оптовою закупівлею та продажем в мережевих магазинах тканин. На сьогодні мережа оптово-роздрібних магазинів «Каштан» налічує понад 10 магазинів в різних містах і обласних центрах України. Для любителів заощадити час на покупках і онлайн придбати будь-яку тканину, існує електронний гіпермаркет текстилю. Каталог сайту налічує більш ніж 30 тисяч позицій, серед яких матеріали лише тільки високої якості. Кожен споживач залишиться задоволеним після зробленої покупки.

Чим займається фабрика ТК-Стиль?

Фабрика ТК-Стиль знаходиться в славному місті Чернігів, і була створена на базі швейного підприємства, яке за радянських часів виготовляло спортивні костюми. У період після розвалу Радянського Союзу, фабрика стояла без замовлень і працівників. Олександр Соколовський, голова холдингу «ТК-Груп» скористався нагодою і взяв в оренду комбінат. Сучасне обладнання, кваліфіковані співробітники і велика жага творити, дозволили фабриці ТК-Стиль стати найбільш успішним підприємством в місті Чернігів.

Зараз основними замовленнями на фабриці Стиль в Чернігові є виготовлення жіночого, чоловічого та дитячого одягу. Також, компанія дуже часто отримує замовлення від знаменитих європейських і азіатських брендів на пошиття ексклюзивного одягу. Довіра модельєрів українським швеям – це найкращий доказ якості і професіоналізму.

Яка новина приголомшила весь Чернігів?

Цього літа відбулася знаменна подія. Вперше на текстильному ринку нашої держави було введено проект «Школа швейної майстерності». І як вже стало ясно, пілотний проект був створений на базі чернігівської фабрики Текстиль-Контакт.

Стартував проект у липні цього року і важливо відзначити, що досить успішно. Ідея про створення школи прийшла в голову Чернігівської регіональної торгово-промисловій палаті і швейній фабриці Стиль. Пропозиція про співпрацю було запропоновано і інших промислових компаній, але саме ТК-Стиль перші відгукнулися і з радістю взяли участь.

Суть даного проекту полягає в тому, щоб залучити молодих жителів Чернігова та області до швейної майстерності. Проект передбачає школу, в якій молоді фахівці дізнаються всі тонкощі роботи в швейному цеху, ознайомляться з теоретичною та практичною стороною роботи швачки. Дівчата під керівництвом досвідчених майстрів освоять нове обладнання і з легкістю увійдуть в професію швачки.

На жаль, на сьогодні, професія швачки не є популярною і займає крайнє місце в списку популярних професій в Україні. І це вельми незаслужено, адже саме пошиття одягу породжує в людині творчі думки, бажання творити і створювати.

Навчання займає два місяці, після яких юним майстрам буде запропоновано комфортне робоче місце з повним соціальним пакетом.

Компанія Текстиль-Контакт з кожним роком все більше намагається створити комфортні умови для співробітників та залучити нових працівників.