Широкий асортимент і якість? Чому українці обирають тканини в «Текстиль-Контакт»

«Текстиль-Контакт» сьогодні займає лідируючі позиції на українському ринку тканин. Основними напрямками діяльності є виробництво, оптовий та роздрібний продаж тканин. Асортимент «Текстиль-Контакт» налічує близько 30 тис. найменувань з 25 країн світу.

Компанія «Текстиль-Контакт» намагається постійно радувати своїх покупців розширенням асортименту як самостійно виготовленої продукції, так і імпортних матеріалів.

У тематичних магазинах знаходиться величезний вибір текстильної продукції і фурнітури. Завдяки широкому асортименту тканин, фурнітури та ниток, споживачі мають можливість визначитися з необхідною тканиною. Тканини в «Текстиль-Контакт» присутні в максимальній кількості, а склади постійно поповнюються необхідними товарами.

Чому українці обирають тканини в «Текстиль-Контакт»

Тому, що «Текстиль-Контакт» – це перш за все асортимент і якість. Підприємство орієнтоване на споживача, тому тканини в «Текстиль-Контакт» можна знайти на будь-який смак і в будь-якій кількості.

Компанія має широку мережу оптово-роздрібних магазинів під марками «ТКАНИНИ» і «КАШТАН», а також найбільший інтернет-магазин тканин в Україні.

В магазинах знаходиться величезний вибір текстильної продукції і фурнітури. Такі магазини розраховані на будь-якого споживача, тому працюють за зручним графіком і без вихідних. Продукція відрізняється надійністю.

Всі тканини в «Текстиль-Контакт» перш, ніж потрапити на склад, проходять ретельний огляд і перевірку на відповідність світовим стандартам, і це підтверджується спеціальними сертифікатами. Крім якісного товару, «Текстиль-Контакт» також пропонує і якісні послуги з доставки. Доставка здійснюється усіма зручними способами.

І звичайно ж залучають клієнтів доступні ціни та вигідні умови співпраці.

Щодня в магазини «Текстиль-Контакт» за покупками звертаються тисячі покупців. Різноманітність породжує попит, а у «Текстиль-Контакт» дійсно є з чого вибирати. Асортимент компанії налічує більше 30 тисяч позицій тканин, що дозволяє кожному клієнту вибрати бажаний варіант. В каталозі серед позицій можна знайти дорогоцінні й ексклюзивні тканини кращих комбінатів Європи і Азії.

Але особливим попитом у покупців користуються тканини з натуральних волокон, зокрема з натуральної бавовни.

Бавовна виробляється з плодів бавовнику шляхом спеціальної обробки сировини. Тканини з бавовни мають цілу низку переваг:

  • добре пропускають повітря;
  • вбирають вологу в спеку і зігрівають в холодну пору;
  • завдяки своєму натуральному походженню не викликають алергії;
  • міцні та довговічні.

Натуральна бавовна в «Текстиль-Контакт» представлена широким асортиментом тканин: бязь, ситець, сатин, поплін, батист. За видами забарвлення вони бувають нефарбованими, гладкофарбованими або з набивним малюнком. Кожен вид тканин має свої переваги, з них шиють постільну білизну, комфортний легкий одяг, дитячий одяг, домашню білизну. Тканини з натуральної бавовни користуються великим попитом.