Широкий асортимент, ціна або якість? Що саме є перевагою Текстиль-Контакт?

Торгово-промислова група компаній Текстиль-Контакт працює в багатьох сферах легкої промисловості і намагається постійно радувати своїх покупців розширенням асортименту. Основними напрямками діяльності Текстиль-Контакт є виробництво, оптовий та роздрібний продаж тканин. Асортимент Текстиль-Контакт налічує близько 30 тис. найменувань з 25 країн світу.

За більш ніж 20 років своєї діяльності компанія Текстиль-Контакт змогла домогтися значних успіхів. Своєю бездоганною репутацією компанія зобов’язана команді професіоналів, які готові до застосування останніх досягнень інноваційних технологій, постійного оновлення матеріально – технічної бази, поліпшення обслуговування.

Що саме є перевагою Текстиль-Контакт?

Це перш за все:

  • Орієнтованість на клієнта;
  • Широкий асортимент;
  • Якість пропонованої продукції і послуг;
  • Цінова політика.

Компанія Текстиль-Контакт у своєму розпорядженні має велику кількість роздрібних точок продажу тканини і фурнітури, а також інтернет-гіпермаркети швейних матеріалів, в яких є величезний вибір текстильної продукції і фурнітури. Тут можна здійснювати роздрібні і оптові закупівлі, придбати будь-яку тканину в будь-якому обсязі в мінімальні терміни. Причому, торгові точки розраховані на будь-якого споживача, тому працюють за зручним графіком і без вихідних.

Завдяки широкому асортименту споживачі мають можливість швидко визначитися з необхідною тканиною.

Особливе значення Текстиль-Контакт приділяє якості пропонованої продукції і послуг. Кожна партія тканини проходить багато перевірок на відповідність світовим стандартам, і це підтверджується спеціальними сертифікатами. Компанія Текстиль-Контакт пропонує якісні послуги з доставки.

Текстиль-Контакт – це перш за все широкий асортимент, ціна і якість. Переваги Текстиль-Контакт серйозно оцінили лідери українського ринку легкої промисловості, встановивши з ним партнерські відносини. Деякі з підприємств до сих пір є клієнтами компанії вже протягом 20 років.

До переваг Текстиль-Контакт проявляють інтерес і тисячі звичайних клієнтів, щодня звертаючись за покупками. Адже компанія Текстиль Контакт пропонує покупцям хороші ціни і зручні умови доставки.