Що практичніше: еко сумка або сумка-шоппер?

Текстиль-Контакт – компанія, яка постійно працює над розширенням свого асортименту. Останнім часом особливим попитом у споживачів користуються еко сумки і сумки шоппер.

З метою боротьби за збереження навколишнього середовища Текстиль-Контакт запустив виробництво еко сумок власного бренду, переваги яких очевидні:

  • вони виготовляються з екологічних матеріалів;
  • вмісткі і функціональні;
  • якісні та недорогі.

Такі сумки здатні повністю замінити шкідливі пластикові пакети.

Текстиль-Контакт випускає еко сумки різних розмірів. Можливий індивідуальний пошив за розміром замовника. На тканинну сумку можна нанести малюнок, текст або логотип.

Еко сумки Текстиль-Контакту виготовляються з екологічно чистих матеріалів на основі натуральних волокон, поліестеру з додаванням натуральних волокон або переробленої сировини.

Завдяки місткості і функціональності еко сумки з успіхом застосовуються в якості сумок для покупок.

Сумки можна використовувати для перенесення будь-яких продуктів і речей, а також зручно носити з собою про всяк випадок. Крім того, еко сумки зручні в зберіганні та естетичні, мають акуратний і презентабельний вигляд.

Сумка шоппер як використовувати

Сумка шоппер – це універсальна, вмістка і міцна сумка для щоденного користування, здатна замінити всі інші сумки.

Така сумка може мати прямокутну, трапецієподібну або квадратну форму і призначена для носіння в руці або на плечі.

Моделі сумок шоппер мають різноманітний вигляд і виконуються з різних матеріалів. Така сумка може бути повністю м’якою або мати тверде дно, з такою сумкою можна вже піти не тільки в магазин за покупками, а й використовувати її в повсякденному житті.

Спочатку сумка шоппер була різновидом еко сумки і призначалася для заміни нетривких пластикових пакетів. Але різноманітність сучасних моделей дозволяє використовувати сумку шоппер в різних ситуаціях. Це вже не просто звичайна еко сумка для покупок, але і стильна річ.

Прекрасно поєднуються сумки шоппер зі студентським і зі спортивним стилем. Шоппер сумки помірних розмірів і непомітних тонів відмінно підходять до ділових костюмів і є офісним варіантом сумки шоппер для бізнесвумен.

Сумки шоппер виробляються з безпечних матеріалів, як натуральних, так і штучних. Залежно від матеріалу, з якого вони виготовляються, сумки шоппер бувають шкіряні, замшеві, джинсові, бавовняні, з поліестеру.

Дуже стильно виглядають шкіряні сумки шоппер. Вони мають гладку поверхню, міцні і надійні. Для їх пошиття використовується натуральна або штучна шкіра. Шкіряні шоппер сумки можуть носитися з діловими костюмами і доречні для офісу і для ділової зустрічі.

Як доглядати за еко сумкою?

Щоб еко сумки прослужили довго і виглядали привабливо, їм слід забезпечити необхідний догляд.

При необхідності еко сумки можна прати. Спосіб прання залежить від матеріалу, з якого виготовлена ​​еко сумка. Тканинні сумки слід прати частіше, особливо після перенесення в них продуктів. Прати можна як вручну так і в пральній машинці.

Перед пранням треба перевірити з якого матеріалу виготовлено виріб і підібрати безпечний спосіб прання.

Миючі засоби і температурні режими застосовуються також в залежності від складу тканини, з якої виготовлена ​​еко сумка.

При правильному догляді еко сумка від Текстиль-Контакт прослужить довго і не втратить свою привабливість.