Про життя компанії в книзі «Текстильні посмішки»: кому буде цікаво прочитати?

У вересні 2018 року Текстиль-Контакт була видана книга «Текстильні посмішки», яка розповідає про кроки розвитку підприємства.

За більш ніж 20 років роботи у керівників Текстиль-Контакт і її співробітників накопичилося багато інформації. В основу книги «Текстильні посмішки» лягли реальні кумедні випадки, які відбувалися зі співробітниками Текстиль-Контакт.

Веселі історії, курйозні ситуації і справді великі казуси – все було в процесі становлення і розвитку компанії. Так виникла ідея об’єднати отриману інформацію в книзі.

«Текстильні посмішки» є спільною творчістю продавців, менеджерів, директорів та керівників. У компанії Текстиль-Контакт присутній корпоративний дух, який об’єднує всіх співробітників і дозволяє вибудувати довірчі відносини.

Книга «Текстильні посмішки» – це і історія успіху творця компанії (як пройти від механіка-зварника до власника найбільшого холдингу) і спогади співробітників. Колективний автор книги – це понад 100 осіб. Це реальні історії, спогади про яких змушують усміхнутися.

У 2018 році відбулася також презентація книги. Її першими читачами стали співробітники Текстиль-Контакт, кожен з яких отримав по примірнику цього видання.

Книга «Текстильні посмішки» покликана піднімати настрій і дарувати читачам позитивні емоції. У книзі зібрані найбільш веселі моменти і курйозні ситуації, які не тільки порадують людину, але і допоможуть поглянути на світ інакше.

Ідея написання книги «Текстильні посмішки» стала оригінальною, до цього жодна фірма не створювала подібний збірник.

Написання такої книги може стати прикладом для керівників інших великих підприємств, яким буде цікаво дізнатися секрети, як створити і розвивати таку велику корпорацію. Крім того, такі спільні проекти допомагають створити корпоративний дух, спільна творчість об’єднує.

Дана книга буде пізнавальної і для партнерів, які давно співпрацюють з компанією Текстиль-Контакт, і просто для багатьох любителів текстилю, яким допоможе зрозуміти, як важливо довіряти досвідченим і знаючим продавцам- консультантам.

Унікальну книгу «Текстильні посмішки» можна придбати в інтернет-магазині Текстиль-Контакт. Але вже зовсім скоро, книга про корпоративний дух з’явиться на прилавках книжкових магазинів.

Керівники компанії не зупиняються на досягнутому і активно діляться інформацією про її діяльність. Новини від Текстиль-Контакт рясніють подіями: компанія відкриває нову фабрику, створюються нові робочі місця, здобута перемога в черговому тендері, участь у виставках, в соціальному житті держави.

Адже одна з відмінностей, яке роблять компанію Текстиль-Контакт кращої на такому непростому і конкурентному ринку – це атмосфера в команді, турбота про співробітників, командний дух, формування власних цікавих інформаційних приводів, творчих конкурсів та спортивних змагань.