Пляжний асортимент в Текстиль-Контакт: яку тканину вибрати для пошиття купальника?

При виборі тканини для купальника треба обов’язково враховувати, щоб в такому купальнику було зручно і комфортно. Крім того, купальник повинен підкреслювати достоїнства фігури і приховувати недоліки, і при цьому сам має бути красивим і елегантним. Текстиль-Контакт вже більше 20 років працює на ринку тканин України і все більше завойовує довіру споживачів. Тканини Текстиль-Контакт для купальника, їх колір і декор відрізняються безліччю варіацій. Кожен матеріал унікальний, має свої характеристики. Купальники бувають злитими і роздільними. Злитий купальник підходить для дівчат з пишними формами. Такий фасон зазвичай не має яскравих декорацій. Роздільні моделі купальників можуть бути виготовлені з різних тканин і мати яскраву обробку.

Яку тканину вибрати для пошиття купальника?

Для пошиття купальників використовують тканини з натуральних, синтетичних та змішаних волокон. При цьому важливо враховувати особливості матеріалів. Натуральні тканини будуть більш гігієнічними, повітряними, мати насичені тони. Тканина пляжних купальників повинна відрізняться високою якістю, стійкістю до ультрафіолетових променів і солоної води. Після намокання, купальник не повинен втрачати первинну форму. Тканину краще підбирати гіпоалергенну, міцну і еластичну. Це забезпечить захист від утворення складок, відмінну повітропроникність і швидке висихання. Крім того, купальник з еластичних матеріалів щільно сідає по фігурі.

Компанія Текстиль-Контакт пропонує своїм клієнтам широкий вибір тканин для пляжного асортименту. Найкраще для купальників підходять: бавовна, нейлон, поліестер, мікрофібра, лайкра, тактель. Кожен з цих матеріалів має свої особливості.

Бавовна – це екологічно чистий, безпечний і приємний для шкіри матеріал. Така тканина забезпечує захист від сонячних променів, відрізняється гіпоалергенними характеристиками. Купальник з бавовни підходить для чутливої ​​шкіри. Однак бавовна має і недоліки – втрачає форму, розтягується і довго сохне після намокання. Тому більш підходящою тканиною для купальників є бавовняний матеріал з додаванням синтетичних волокон – еластану, лайкри.

Нейлон – одна з найміцніших тканин, досить еластична і добре облягає фігуру. Однак, при довгому знаходженні на сонці такий купальник втрачає вигляд.

Поліестер – доступний матеріал з синтетичних волокон, змішаних з натуральною тканиною. Купальник з такої тканини здатний довгий час зберігати первісний вигляд. Поліестер не втрачає колір і пропускає повітря. Однак, після намокання стає важким і довго сохне.

Мікрофібра складається з бавовни, поліестеру, поліаміду. Це еластична, м’яка, повітропроникна тканина, що володіє антибактеріальними властивостями. Купальник з мікрофібри швидко висихає, не линяє і не втрачає форму, але недостатньо міцний.

Еластан, лайкра, спандекс є складовими тканини, з якої виготовляють купальники. Такі тканини добре розтягуються, облягаючи фігуру і повторюючи кожну її лінію, при цьому дозволяють створити елегантний силует, ховаючи будь-який недолік.

Тактель – комбінація лайкри з трикотажем. Цю тканину часто використовують для пошиття купальників. Тканина тактель добре зберігає колір, еластична, комфортна при активних рухах, підкреслює статуру. Крім того, купальник з цієї тканини забезпечує хорошу циркуляцію повітря і швидко сохне.

Поліамід вважається найміцнішим і еластичним. Ця тканина має специфічний блиск, добре зберігає форму і первинний вигляд. Поліамід також захищає від впливу ультрафіолету.

В Текстиль-Контакт представлений широкий асортимент тканин для пошиття купальників на будь-який смак. Досвідчені консультанти завжди готові допомогти споживачам у виборі потрібної тканини.