Новорічні тканини: які це матеріали і що з них можна виготовити до свята?

Новорічними називаються тканини, які мають особливий малюнок або забарвлення, які символізують святкування нового року. Найчастіше такі тканини мають червоні і білі відтінки з великою кількістю блискіток, металізованих стрічок, рюш і мерехтливих страз. Текстиль контакт має велику кількість новорічних тканин різної якості і напрямку. Це і дорогі високоякісні тканини, і прості тканини одноразового використання. Новорічні тканини Текстиль контакт відрізняються за складом волокна і за способом нанесення малюнка.

Текстиль-Контакт пропонує своїм покупцям натуральні і штучні новорічні тканини, а також тканини зі змішаним складом. За способом нанесення малюнка, це тканини з друкованим малюнком, який наноситься вже на готове полотно, а також з малюнком, виготовленим в жаккардовом виконанні в процесі виготовлення тканини. Найбільш популярними видами новорічних тканин, які можна придбати в магазині тканин Текстиль контакт в Києві, є: льон, рогожка, гобелен, органза, парча, сітка, фатин, бязь. Льон відмінно підійде для виготовлення скатертин та серветок для новорічного столу. Лляна тканина добре тримає форму, не линяє і не втрачає яскравість при пранні.

Рогожка при нанесенні на неї малюнка має однаковий вигляд з обох сторін. У новорічному виконанні виробляється з додаванням спеціальних блискучих ниток, які надають тканині сріблястий або золотавий блиск. Це дуже практичний і міцний матеріал. Скатертина з гобелена здатна стати справжньою окрасою новорічного столу і прослужити багато років. Чудові фактурні малюнки на новорічну тематику створюються в процесі виробництва цієї тканини, завдяки переплетенню ниток різного розміру. Гобеленова новорічна тканина виготовляється з натуральних, синтетичних або змішаних тканин.

Магазин тканин в Києві пропонує широкий асортимент новорічних тканин, з яких до свята можна приготувати масу цікавих речей. З блискучих парчі та тафти, ажурноъ сітки або фатину можна виготовити чудові м’які іграшки. Для виготовлення новорічних іграшок підійдуть і фетр або фільц яскравих забарвлень. Для новорічного текстильного декору можна використовувати бязь, сатин та інші види тканин з бавовни з новорічними малюнками. З цих матеріалів можна виготовити дитячу постільну білизну, різні серветки і рушники.

З червоної тканини або з тканини з новорічним орнаментом можна зшити новорічний чобіток. Новорічні чобітки бувають всіляких форм, розмірів і видів, і ідеї для їх прикраси воістину невичерпні. Для цієї мети можна також використовувати звичайні бавовняні тканини з новорічними принтами з Текстиль контакт. Потрібна буде тканина для лицьової і для зворотного боку чобітка, тканина для підкладки і петельки.

Великий вибір декоративних тканин з новорічним дизайном, пропоновані магазином Текстиль контакт в Києві, допоможуть створити в будинку затишну атмосферу і святковий настрій. Красиві скатертини і серветки зі святковим новорічним візерунком, незвичайні штори і фіранки, декоративні подушки з новорічною тематикою зможуть вдало доповнити прикрасами приміщення напередодні торжества.

Для прикраси столу підійде красива лляна, рогожковая або гобеленова скатертина з відповідним малюнком: ялинками, сніжинками, кульками, сніговиками. Стільці зі спинками можна прикрасити стильними чохлами, з зображеннями оленів або сніжинок. З тканини можна зробити навіть новорічну ялинку, яка прикрасить інтер’єр, і не треба буде купувати живе дерево. А декоративними подушками з новорічними принтами у вигляді оленів, куль, ялинок, символів наступаючого нового року, можна прикрасити диван в вітальні і дитячу кімнату.