Новорічні свята вже близько: які іграшки і вироби можна приготувати з тканин Текстиль-Контакт?

Новорічні тканини відрізняються особливим малюнком або забарвленням, які символізують свято Нового року. Найчастіше такі тканини мають червоні і білі відтінки з великою кількістю блискіток, металізованих стрічок, рюш і мерехтливих страз.

Відрізняються новорічні тканини і за складом, і за способом нанесення малюнка, і за якістю. Це можуть бути дорогі тканини високої якості, такі як парча, велюр, оксамит, або прості тканини одноразового використання.

Широкий вибір різних новорічних тканин пропонує магазин Текстиль-Контакт.

Тут можна придбати новорічні тканини та інші тканини для новорічних виробів на будь-який смак.

Для виготовлення скатертин та серветок для новорічного столу відмінно підійде льон. Така скатертина добре тримає форму і не втрачає яскравості при пранні.

Красива скатертина виходить з рогожки або з гобелена. Рогожка при нанесенні на неї малюнка має однаковий вигляд з обох сторін. У новорічному виконанні виробляється з додаванням спеціальних блискучих ниток, які надають тканині сріблястий або золотавий блиск.

Скатертина з гобелена здатна стати справжньою окрасою новорічного столу.

В Текстиль-Контакт можна знайти великий вибір декоративних тканин з новорічним дизайном, які допоможуть створити в будинку затишну атмосферу і святковий настрій.

Напередодні Нового року всі прагнуть якомога красивіше прикрасити будинок і нарядити ялинку. І дуже приємно і креативно це можна зробити, виготовивши іграшки і різні новорічні вироби своїми руками.

Такі іграшки будуть унікальними і неповторними.

Для пошиття новорічних іграшок з тканини підійде будь-який вид матерії, але все ж краще вибирати більш щільні тканини, які добре зберігають форму іграшки.

Для виготовлення новорічних іграшок підійдуть фетр або фільц яскравих забарвлень, фліс і навіть мережива.

Перевагою фетру є висока пластичність, кольорове розмаїття і можливість вибору матеріалу тієї товщини, яка необхідна. Фетр є ідеальним вибором для створення красивих новорічних іграшок на ялинку.

М’які іграшки та ялинкові іграшки можна виготовити з флісу. Це м’який і легкий матеріал, який добре тримає форму і не осипається при крої.

Для виготовлення новорічних іграшок і виробів можна використовувати мереживо. Для цього шматочками мережива обклеюють прозорий або скляну кульку. А ще можна виготовити фігурку з картону і потім обшити мереживом.

Дуже гарний і простий в роботі атлас. Атласною тканиною можна обшити картонну або пінопластову заготовку, або просто зшити з неї яскраву блискучу фігурку. Блискуча іграшка з атласу прикрасить будь-який передноворічний інтер’єр.

З блискучих парчі та тафти, ажурною сітки або фатину можна виготовити чудові м’які іграшки.

З червоної тканини або з тканини з новорічним орнаментом можна зшити новорічний чобіток. Новорічні чобітки бувають всіляких форм, розмірів і видів.

Для пошиття чобітка можна використовувати як щільні тканини, так і звичайні бавовняні тканини з новорічними принтами з Текстиль-Контакт. Потрібна буде тканина для лицьового і для зворотного боку чобітка, а також тканину для підкладки і петельки.

Широкий асортимент новорічних тканин з Текстиль-Контакт дозволить до свята приготувати масу цікавих іграшок і виробів.