Новий магазин “Домашній текстиль” в Києві: чого очікувати споживачам?

Текстиль-Контакт – це промислова компанія, яка займається виробленням бавовняних тканин в величезному масштабі. Ще до недавніх пір бавовна, виготовлена на комбінатах Текстиль-Контакт, покривала більше 60% від усіх бавовняних тканин в Україні. Зараз обороти кілька зменшилися (через військовий конфлікт на сході України). Але втрата комбінату в Донецьку лише тільки стала мотивацією для компанії Текстиль-Контакт і розвитку себе. Наприклад, за останні роки, під керівництвом Олександра Соколовського були відкриті кілька нових комбінатів і фабрик і перша в Україні фабрика з виготовлення ниток. Також, досягненням компанії є запуск інноваційного проекту «Школа швейної майстерності» на базі фабрики «ТК-Стиль» в місті Чернігів. Не злічити номінацій і перемог в різних конкурсах, що свідчить про визнання компанії на ринку торгівлі.

Чим славиться компанія Текстиль-Контакт?

Насправді приводів для успіху і популярності у промислової групи «ТК-Груп» незліченна кількість. Чого тільки варта мережа магазинів «Каштан». Оптово-роздрібні точки продажу щодня відкривають свої двері для покупців в різних регіонах могутньої України. Крім роздрібних магазинів, особливу увагу українці приділяють інтернет-магазину Текстиль-Контакт. На сайті представлений каталог з більш ніж 30 тисяч найменувань, серед які рядові тканини і абсолютно ексклюзивні матеріали. Вибрати якісну тканину в Києві можна легко завдяки опису, технічним характеристикам і порад менеджера. На сайті наведені контактні телефони, за якими можна зателефонувати і дізнатися всі запитання у досвідченого співробітника. Якісна консультація – це запорука успішної покупки.

Крім магазинів «Текстиль-Контакт», на особливу увагу заслуговують магазини «Домашній текстиль». Даний бренд був створений на базі компанії Текстиль-Контакт і успішно діє вже понад 10 років на ринку України.

Продукція «Домашній Текстиль» відрізняється високою якістю, широким асортиментом і доступною ціною. Використовувані матеріали перед пошиттям виробів проходять всі необхідні перевірки на відповідність до українських стандартів якості.

Що «Домашній Текстиль» пропонує своїм покупцям?

Серед величезного переліку продукції торгової марки особливою популярністю користуються:

  • Комплекти постільної білизни. Для пошиття використовуються різні тканини, серед яких бязь, сатин, фланель, батист, шовк і тд;
  • Піжами, нічні сорочки. Вироби високої якості, щоб уникнути розвитку алергічних реакцій на шкірі;
  • Скатертини, столові серветки, штори, завіси і тюль. Аксесуари виготовляються з натуральних і штучних тканин, в залежності від побажання покупця;
  • Прихватки, пелюшки, сорочечки та інші аксесуари.

У магазинах мережі «Домашній Текстиль» щодня отоварюються кияни та гості славного міста.

Новий магазин в Києві від мережі «Домашній Текстиль»!

Нова торгова точка була відкрита цього літа в Києві на лівому березі. Магазин площею близько 200 квадратних метрів знаходиться поблизу станції метро «Чернігівська», що особливо зручно для споживачів. Уже в перший день після відкриття, магазин відвідало понад 3 тисяч відвідувачів, що свідчить про його важливість.

Також, крім власної продукції, в новому магазині представлений широкий асортимент готових виробів з якісною махри (азербайджанського і узбецького виробництва). Махрові рушники, простирадла і пледи мають високий рівень щільності і стійкість кольору.

У магазині «Домашній Текстиль» можна придбати корпоративні подарунки для співробітників офісу, спортивних команд, готелів, готелів і кафе.