Нитки від Текстиль-Контакт: чи дійсно вигідно створювати свій продукт?

З приходом на ринок «Текстиль-Контакт» українська легка промисловість значно збільшила вироблення якісної продукції, фабрики змогли урізноманітнити асортимент одягу та домашнього текстилю.

Невпинний розвиток і постійне прагнення повністю забезпечити себе і своїх клієнтів необхідною продукцією сприяло відкриттю нових філій.

«Текстиль-Контакт» об’єднує кілька комбінатів і фабрик на території України. До складу холдингу входить, зокрема, «ТК-Фурнітура» – підприємство, яке працює на ринку України з 1999 року і спеціалізується на продажу широкого асортименту швейної фурнітури, ниток для пошиття, гудзиків. Асортимент фурнітури від «Текстиль-Контакт» налічує близько 15 тис. найменувань. Компанія є торговим офіційним і ексклюзивним представником в Україні більш ніж півтора десятка світових брендів. Працює тільки з найкращими виробниками та забезпечує комплексне постачання швейної фурнітури і обладнання для підприємств легкої, меблевої та інших галузей промисловості.

Фурнітура від «Текстиль-Контакт» поставляється більш ніж 2000 оптовим покупцям – великим фабрикам, цехам, ательє, а також і просто любителям домашнього рукоділля.

Будучи споживачем ниток для швейного виробництва, «Текстиль-Контакт» постійно знаходився в пошуку постачальників, що пропонують якісну і дешеву продукцію. Зрештою було прийнято рішення інвестувати у власне виробництво ниток.

У 2017 році «Текстиль-Контакт» відкриває першу в Україні фабрику з виробництва ниток «Барви» в Борисполі Київської області. У цьому ж році була випущена перша партія ниток.

Підприємство пройшло сертифікацію, і нитки для пошиття марки «Барва» тепер купують не тільки в Україні але й за кордоном.

Підприємство «Барва» – унікальна торгова марка в Україні. Асортимент фабрики складають штапельні, армовані, текстуровані різновиди ниток.

Високоякісна пряжа закуповується в Кореї і проходить кілька стадій обробки: фарбування, висушування, намотування на бобіни і просочування силіконом.

Колірна гамма ниток налічує понад 380 відтінків і постійно збільшується.

Були розроблені кольори швейної нитки для пошиття одягу військовослужбовців. Можна з упевненістю сказати, що кожен третій костюм військового пошитий з використанням вітчизняних ниток.

Продукція ниток марки «Барви» від «Текстиль-Контакт» демонструється на спеціалізованих виставках серед кращих зразків продукції.

«Текстиль-Контакт» має розгалужену мережу оптової та роздрібної торгівлі по всій Україні. Поставки здійснюються в усі області України. Працюють філії в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові та інші міста України.

У багатьох населених пунктах нашої країни працюють магазини «ТК-Фурнітура», що входять до групи компаній «Текстиль-Контакт», зі зручним графіком роботи (пн-сб з 10.00-20.00; нд. – з 10.00-18.00) і розташовані в найбільш доступних місцях.