Мережа оптово-роздрібних магазинів «Каштан»: наскільки їх багато і наскільки вони популярні?

Текстиль-Контакт за роки своєї діяльності завоював високу довіру у покупців, пропонуючи широкий асортимент якісних товарів легкої промисловості.

Гнучка цінова політика, спрямована на задоволення інтересів як оптових покупців так і роздрібного споживача, наявність розгалуженої мережі представництв по території України дозволили компанії Текстиль-Контакт зайняти лідируючі позиції на українському ринку тканин.

Компанія Текстиль-Контакт вже більше 20 років займається виробництвом і імпортом різних тканин високого класу і якості.

Крім того, Текстиль-Контакт має розгалужену мережу оптової та роздрібної торгівлі по всій Україні. Під управлінням компанії знаходиться мережа оптово-роздрібних магазинів «КАШТАН», які працюють в Києві та інших регіонах України.

Магазини «Каштан» Текстиль-Контакт мають зручний графік роботи і розташовані в найбільш доступних місцях.

Так, в Києві магазини «Каштан» Текстиль-Контакт розташовані біля станцій метро:

  • Склад-магазин «Каштан» вул. Малишка, 3-а (м. Дарниця);
  • Склад-магазин «Каштан» проспект Перемоги, 123 (м. Житомирська);
  • Стоковий склад-магазин «Каштан» вул. Старовокзальна, 24 (м. Вокзальна).

У спеціалізованих магазинах представлені тканини від Текстиль-Контакт на будь-який смак і в різній кількості. Тут дійсно є з чого вибирати, адже магазини «Каштан» Текстиль-Контакт розраховані на будь-якого споживача.

Велика кількість оптово-роздрібних магазинів «Каштан» в різних містах України дає можливість покупцям легко ознайомитися з асортиментом і вибрати необхідну тканину. Допоможуть в цьому досвідчені консультанти, які ідеально вивчили лінійку матеріалів і їх переваги.

Зайшовши в мережевий магазин «Текстиль-Контакт», кожен клієнт може придбати тканини з натуральної бавовни і льону, вовни, висококласного шовку, ексклюзивне хутро та інші тканини. У мережевих магазинах присутній широкий каталог продукції, який налічує понад 30 тисяч позицій. Можна вибирати за кольором, за фактурою, за дизайном.

Тканини від Текстиль-Контакт відрізняються високою якістю, що підтверджується відповідними сертифікатами. Тканини закуповуються тільки у перевірених постачальників, які мають власне масштабне виробництво.

І звичайно ж залучають клієнтів доступні ціни та вигідні умови співпраці.

Щодня в магазини «Каштан» Текстиль-Контакт звертаються тисячі покупців, і це говорить про надзвичайну популярність мережі.

Тканини від Текстиль-Контакт заслужили безліч позитивних відгуків від рядових клієнтів, а також високі оцінки оптових покупців.