Корпоративна книга “Текстильні посмішки” тепер доступна і в сервісі Book Box

Текстиль-Контакт – це компанія, яка займається самостійним виготовленням і розповсюдженням якісних тканин на всій території України. Текстиль від компанії Текстиль-Контакт заслужив найвищі оцінки від великих корпорацій і рядових споживачів.

Що виготовляє, а що продає компанія Текстиль-Контакт?

Власні комбінати виготовляють бавовняні тканини, а також продукцію для домашнього текстилю. Такими є:

  • Комплекти постільної білизни;
  • Піжами, нічні сорочки, пов’язки на очі для комфортного сну;
  • Скатертини, столові серветки, рушники для кухні, прихватки;
  • Штори, завіси, ламбрекени, тюль.

Також компанія Текстиль-Контакт виготовляє і продає вироби для спорту, туризму і військової сфери. Спецодяг від корпорації широко використовується у всьому світі, а якість знаходиться на вищому рівні.

Незалежно від вироблення текстилю і високого попиту, продукція відрізняється відмінною якістю і довгим терміном використання.

Чим ще прославилася компанія Текстиль-Контакт?

Що відрізняє компанію Текстиль-Контакт від інших великих холдингів, так це творчий підхід до роботи. Насправді, компанія розвивається в багатьох напрямках, не тільки шиттям єдиним. Серед останніх досягнень керівника компанії Олександра Соколовського можна відзначити участь і підтримку проекту Український тиждень моди. Завдяки досвідченим майстрам швейної справи, які підтримують ініціативну молодь, Україна дізналася багато нових імен. Молоді і талановиті дизайнери представляють свої напрацювання зірок шоу бізнесу, підприємцям і простим громадянам. Важливо відзначити, що для пошиття лінійки, дизайнери можуть використовувати якісні тканини Текстиль-Контакт.

Несподіваний тріумф також був викликаний після презентації книги «Текстильні посмішки». Важливо відзначити, що корпоративна книга від Текстиль-Контакт є першим прецедентом серед вітчизняних холдингів і корпорацій.

Основна ідея і сюжет книги Текстиль Контакт полягає в складанні різних історій, які відбувалися зі співробітниками компанії на протязі 24 років. А накопичилася, так би мовити, чимала кількість курйозних історій і веселих випадків.

Крім усмішок, книга «Текстильні посмішки» ще й є наочним друкованим посібником для керівників великих компаній. Книга розповідає про дружбу між колегами, суперництві між відділами і, звичайно ж, про взаємодопомогу людей, які трудяться пліч-о-пліч.

У перший же місяць після презентації книга була розкуплена в величезній кількості примірників, що вже само собою говорить про популярність твору.

Приголомшливою новиною є поява книги «Текстильні посмішки» на книжковому сервісі Book Box.

Сервіс Book Box – це мотивація читати цікаві книги для офісних співробітників. Компанія або підприємство може залишити замовлення на сервісі з бажаними книгами і вже на наступний день отримати стелаж з ними. Всі прочитані книги повертаються назад, а нові (за бажанням) доставляються в офіс.

Крім економічної вигоди (купувати книги набагато дорожче, ніж брати в оренду), перевагою сервісу також є легкий вибір. Не потрібно ходити по ринку букіністів, щоб відшукати той рідкісний екземпляр книги. На сервісі зберігається величезна кількість цікавих творів і романів.

Зовсім недавно каталог доступних на сервісі Book Box книг поповнився незвичайною новинкою. Саме «Текстильні посмішки» тепер стали ще доступнішими для споживача. Книга про корпорації є актуальною для офісних співробітників, вчить не бояться поразок і складних ситуацій. А також, завдяки легкому гумору, дозволяє відпочити і набратися сил.