Компанія Текстиль-Контакт в цифрах! Підсумки 2019 року

Кожен раз підбиваючи підсумки перед майбутнім днем ​​народження, хочеться виділяти тільки позитивні зміни, якими порадував рік, що минає. Наша компанія Текстиль-Контакт теж не виняток, в минулому 2019 році у нас теж відбулися багато змін, які радують і захоплюють.

Уже початок 2019 року приніс нам приємне поповнення. До лав груп компаній, які входять в компанію Текстиль- контакт увійшла нова швейна фабрика – «ТК-Лубни». І вже підбиваючи перші підсумки роботи за весь минулий рік можна сказати, що продукція «ТК-Лубни» користується хорошим попитом, виробництво і продаж продукції зросли і навіть інвестовані додаткові кошти в обладнання.

Крім «ТК-Лубни» на даний момент до складу компанії Текстиль-Контакт входять вже 7 швейних фабрик, а саме:

  • «ТК-Стиль »- швейна фабрика, яка знаходиться в місті Чернігові;
  • «ТК-Коростень» – швейна фабрика в місті Коростені;
  • «ТК-Лубни» – швейна фабрика яка зовсім недавно приєдналася до Текстиль-контакту, але вже працює на належному рівні і розташована в місті Лубни;
  • «ТК-Чернігів» – невеликий текстильний комбінат;
  • «Барва» – це унікальна компанія, так як це єдина фабрика з виробництва ниток в Україні.

Асортимент продукції, яка виробляється всіма фабриками, які входять до складу компанії «Текстиль-контакт» перевищує вже більш ніж 60500 одиниць. До цього числа входять:

  • 30000 видів тканини поставляються з різних країн і різних куточків світу;
  • 15000 видів різної і найкрасивішою фурнітури, яка буде вигідно виглядати на будь-якому виробі;
  • 15000 видів домашнього текстилю. Саме домашній текстиль підбирають з особливою педантичністю, так як в його виборі обов’язково потрібно враховувати розміри, а вони не завжди бувають стандартними, бажану текстуру, тканину і забарвлення, ну і звичайно ж матеріал і якість матеріалу з якого шиється домашній текстиль;
  • 500 видів спецодягу – це ще одна наша гордість. Спецодяг у нас купують як одинично, так і закуповують на величезні компанії.

Ще одним величезним досягнення, яким можна пишатися – це відкриття в партнерстві з Чернігівським ТПП першого навчального центру «Школи швейної майстерності». «Школа швейної майстерності» – це навчальний центр, який наповнений самими професійними майстрами своєї справи, готовими поділитися своїми знаннями з новими людьми. Саме відкриття цього навчального центру допоможе створити базу кваліфікованих фахівців для роботи в мережі «Текстиль-Контакт». Багато людей, які не мають освіти, знайдуть можливість реалізувати себе в улюбленій справі.

Тільки за 2019 рік ряди співробітників нашої компанії поповнили 1273 людини.

Також, ми можемо впевнено і гордо сказати, що ми чесна компанія, яка щорічно поповнює бюджет нашої країни, завдяки оплаті всіх необхідних податків. У 2019 це було аж 164 млн гривень!

Прораховуючи всі ці досягнення, можна сказати з упевненістю, що «Текстиль-Контакт» – одна з найпотужніших компаній. Ми пишаємося своїми досягненнями і співробітниками. Тим колосальним досвідом отриманим в 2019 році, тим кількістю вдячних клієнтів з якими нам вдалося попрацювати. Всі ці 25 років щоденної роботи були не дарма і ми цьому шалено раді!