Який утеплювач вибрати для дитячої ковдри?

«Текстиль-Контакт» займає лідируючі позиції на українському ринку. Його основними напрямками діяльності є виробництво, оптовий та роздрібний продаж різних видів тканин.

Крім самостійного виготовлення, компанія «Текстиль-Контакт» займається також імпортом тканин високого класу і якості. У мережевих магазинах і на сайті онлайн-гіпермаркету «Текстиль-Контакт» завжди присутній широкий вибір продукції, який налічує понад 30 тисяч позицій – що дозволяє підібрати необхідний матеріал за доступними цінами.

Тут можна придбати будь-які матеріали: тканина для одягу, постільної білизни, оббивку для меблів, утеплювач для дитячого ковдри. Ковдра є одним з важливих предметів для здорового сну дитини.

Якісна дитяча ковдра повинна відповідати певним вимогам, зокрема, вона повинна:

  • володіти високою гігроскопічністю;
  • легко вбирати вологу і швидко виводити її в навколишнє середовище;
  • добре пропускати повітря;
  • бути легкою.

При цьому, не повинно викликати алергію, бути простим у догляді, легко стиратися і сохнути.

Який матеріал для наповнення дитячої ковдри краще використовувати.

Для теплих дитячих ковдр можуть бути використані як натуральні матеріали:

  • пух;
  • вовна;
  • бамбук;

Так і сучасні штучні наповнювачі:

  • синтепон;
  • холлофайбер;
  • слімтекс.

Бамбуковий утеплювач для дитячої ковдри легкий, відмінно пропускає повітря і вбирає вологу. Бамбук має природні антибактеріальні властивості і не викликає алергію. Бамбукова ковдра прекрасно підійде для будь-якого часу року.

Слімтекс – тонкий сучасний утеплювач, створений з комбінації надтонких волокон, які утворюють мікропористу структуру, яка дозволяє сформувати повітряний бар’єр, добре зберігає природне тепло. Крім того, цей матеріал не викликає алергії. При цьому дуже легкий і довговічний, не деформується.

Синтепух холлофайбер – нетканий матеріал з дрібних поліестерових волокон. Цей матеріал теплий, дуже легкий і пишний, не викликає алергії, добре пропускає повітря, невибагливий в догляді, комфортний в носінні. Може скласти альтернативу натуральному пуху, тому що не скочується в окремі шматки при пранні, а зберігає первинний вигляд. Утеплювач для дитячої ковдри з холлофайберу забезпечить хорошу циркуляцію повітря і зігріє дитину. Це відмінний бюджетний варіант дитячого ковдри.

Синтепон – нетканий об’ємний синтетичний матеріал, має хороші теплозахисні та експлуатаційні характеристики, не викликає алергію, не накопичує пил і статичну електрику, пружний і легкий. Це оптимальне співвідношення ціни і якості. Для літнього періоду часу найкращим варіантом будуть бавовняні або лляні ковдри.