Італійське обладнання на Чернігівському комбінаті: чого варто очікувати?

Торгово-промислова група компаній Текстиль-Контакт об’єднує безліч комбінатів і фабрик на території України. На їх виробничих потужностях виготовляють швейні вироби, фурнітуру, одяг.

Але постійний розвиток і прагнення до досягнення високих цілей призводить до відкриття Текстиль-Контактом все нових філій і підприємств.

Протягом 2019 року Текстиль-Контакт збирається інвестувати близько 130 млн гривень у власне виробництво тканин на Чернігівському комбінаті. Вже в 2018 році в даний проект інвестовано 30 млн. грн. Потужність підприємства складе 2-3 млн погонних метрів тканини на рік.

Асортиментом, що  випускається на Чернігівському комбінаті тканин від Текстиль-Контакт, стане 100% бавовна: саржа, бязь вибілена і набивна, набивний ситець, сумішева плащова тканина «Грета».

Запуск нового підприємства дозволить «Текстиль-Контакт» досягти довоєнного рівня виробництва бавовняних тканин.

Нещодавно на Чернігівському комбінаті прийнято партію закупленого на аукціоні оздоблювального обладнання з Італії, яке вже з кінця березня 2019 року запускається у виробництво. Під нове обладнання планується створити на комбінаті 25 додаткових робочих місць, а до кінця року довести кількість працівників до 100.

Компанія Текстиль-Контакт буде обробляти на Чернігівському комбінаті бавовняні тканини з Узбекистану та Білорусі. Тут планується проводити фарбування, обробку тканини і нанесення на неї захисних плівок.

Зокрема, компанія Текстиль-Контакт буде виготовляти спеціальну тканину для військових і спецодягу. Вже випущені перші пробні партії тканини на обробку.

Продукцію, виготовлену на Чернігівському комбінаті тканини, компанія Текстиль-Контакт планує поставляти в країни Євросоюзу, зокрема в Німеччину і Францію.

Тканини від Текстиль-Контакт завжди відрізняються високою якістю. Особливим попитом користуються тканини з натуральних волокон, зокрема з натуральної бавовни.

Тканини з бавовни мають цілу низку переваг: 

  • Добре пропускають повітря;
  • Не викликають алергії;
  • Міцні та довговічні.

Інвестиції у виробництво тканин на Чернігівському комбінаті дозволяють компанії «Текстиль-Контакт» повернуться до лідерства в сфері самостійного виготовлення бавовняних тканин.