Інтернет-магазин tk.ua – переваги співпраці і особливості магазину

Текстиль-Контакт за двадцять років діяльності перетворився в масштабного виробника та імпортера тканин на українському ринку.

Компанія має розгалужену мережу магазинів з продажу текстилю, фурнітури, готових виробів і вже давно завоювала довіру і любов своїх клієнтів.

Звичайно ж можна особисто зайти у фірмовий магазин і самостійно вибрати потрібну тканину, але для тих, хто береже кожну хвилину або не любить походів по магазинах, Текстиль-Контакт кілька років тому запустив інтернет-магазин tk.ua.

В інтернет-магазині увазі клієнтів надається величезний вибір тканин високої якості. Тут можна оптом і в роздріб придбати продукцію на будь-який смак:

  • Вітчизняного виробництва;
  • Виробників зі світовим ім’ям.

Текстиль-Контакт пропонує широкий вибір якісних тканин для пошиття одягу, постільної білизни, тканин для меблів, декору та багато іншого.

Тут представлені тканини від Текстиль-Контакт різних видів:

  • З натуральних волокон;
  • З синтетики;
  • Різні сумішеві матеріали.

В інтернет-магазині tk.ua можна придбати також хутро, шкіру, фурнітуру, готові вироби.

Асортимент онлайн-гіпермаркету tk.ua налічує понад 30 тисяч позицій тканин і постійно оновлюється відповідно запитам клієнтів, що дозволяє кожному вибрати бажаний варіант. У каталозі можна підібрати тканини від Текстиль-Контакт по:

  • Виду тканини;
  • Забарвленню;
  • Розміром;
  • Призначенням.

У чому переваги співпраці і особливості магазину tk.ua?

Сайт інтернет-магазин tk.ua має зручний інтерфейс, в каталозі присутні підрозділи. Це дозволяє заощадити час і в короткі терміни знайти необхідну продукцію.

Для того, щоб зробити покупку в інтернет-магазині «Текстиль-Контакт», необхідно всього лише пройти просту процедуру реєстрації на сайті, вивчити каталог, вибрати цікаву для вас позицію. Менеджер оформляє замовлення і зв’язується з клієнтом для уточнення деталей.

Вся представлена ​​на сайті продукція завжди є в наявності, від замовлення до доставки проходить мінімум часу. Продаж здійснюється оптом і в роздріб.

Тканини від Текстиль-Контакт при високій якості мають доступні ціни, які можна подивитися в описі товару або уточнити у співробітника сайту. Для постійних клієнтів пропонується система знижок.

Крім того, інтернет-магазин tk.ua надає можливість покупцеві придбати відріз тканини будь-якого розміру.

Адреса для самовивозу в м. Київ: вул. Івана Миколайчука, 3А. т. 0800 752 001.