Група компаній «Текстиль-Контакт» готується запустити виробництво тканин

У вересні 2018 року компанія «Текстиль-Контакт» розпочала монтаж текстильного обладнання для створення нового виробництва в місті Чернігів.

Для довідки:

До 2014 року до складу групи компаній «Текстиль-Контакт» входило підприємство ВО «ТК-Донбас», яке випускало до 60% бавовняних тканин в Україні. Після 2014 року контроль над підприємством був повністю втрачений.

У 2017 році компанія планувала створити спільне підприємство з фірмою «Темп-3000» і розгорнути виробництво на базі «Богуславського Текстилю». Але з січня 2018 року «Текстиль-Контакт» вийшов з СП, і було вирішено створити власне підприємство. «Текстиль-Контакт» приступив до ремонту цехів загальною площею 3500 квадратних метрів і монтажу устаткування.

«Текстиль-Контакт» планує інвестувати в поточному році до 30 млн грн, а до кінця 2019 року – ще до 100 млн грн для створення нових виробничих потужностей. Потужність заводу складе 2-3 000 000 погонних метрів тканини на рік.

Основним асортиментом матеріалів, що будуть випускатися, стануть тканини з 100% бавовни: саржа, бязь вибілена, бязь набивна, набивний ситець, а також сумішева плащова тканина «Грета». Також підприємство планує випускати спеціальну тканину для Міністерства оборони України.

Початок роботи нового підприємства заплановано на грудень 2018 року. Його запуск дозволить створити компанії до 80 робочих місць, а вихід на повну виробничу потужність до кінця 2019 року дасть змогу працевлаштувати ще до 100 осіб.

IMG_7696.jpg (165 KB)

На фотографіях цех в тому стані, в якому вони знаходяться зараз, після початку ремонту. Виглядає гнітюче, хоча до того моменту, коли були зроблені фото, з цехів вивезли 12 самоскидів сміття! Через 3 місяці ми обов’язково порівняємо з тим, що вийде. Впевнені, що різниця буде вражаючою.