Еко сумка замість кульків: особливості та переваги

Один житель країни в рік використовує близько 500 целофанових пакетів. Потрапляючи на сміттєві звалища, поліетилен не розкладається і не гниє. При спалюванні виділяє канцерогени і чадний газ, а при закапуванні призводить до отруєння води і грунту.

Перша петиція про заборону продажу та використання поліетиленових одноразових пакетів з’явилася ще в січні 2016 року у сайті Київради, яка звернулася до парламенту з пропозицією про необхідність прийняття відповідного закону, обумовленого проблемою погіршення стану навколишнього середовища і екологічної безпеки в країні.

Як компанія Текстиль-Контакт бореться за збереження екології країни

Лідер легкої промисловості України компанія Текстиль-Контакт для вирішення проблеми масштабного забруднення вирішує запустити лінію по пошиттю безпечних сумок для покупок, як альтернативу поліетиленовим пакетам.

Успішно пройшло перевірку, виробництво було сертифіковане на відповідність всім міжнародним стандартам екологічної безпеки. Ретельно проведений аналіз підтвердив, що:

  • сировина для пошиття виробів не містить токсичних речовин;
  • весь процес виробництва безпечний і продукція відповідає показникам еко чистоти.

Підтримуючи основні пріоритети розвитку країни, Текстиль-Контакт збільшує випуск продукції з поліпшеними екологічними характеристиками.

Що таке еко сумки від Текстиль-Контакт

Відразу після появи на українському ринку еко сумки зацікавили споживача. Текстильні вироби мають ряд переваг:

  • використовуються багаторазово і тому економлять сімейний бюджет;
  • розміри сумок дозволяють використовувати їх для перенесення не тільки продуктів, але і книг, зошитів та інших предметів;
  • пошиті з міцного матеріалу, мають тривалий термін експлуатації;
  • можна носити їх в руках, на передпліччях, плечах (у продажу є еко рюкзаки).

Еко сумка замість кульків

В який магазин не зайшов би покупець – майже завжди пропонують упакувати покупку в поліетиленовий пакет. Сервіс – це добре, але пора задуматися, яку шкоди екології принесуть сотні пакетів, викинутих на смітник? Адже вони:

  • шкодять навколишньому середовищу і завдають шкоди здоров’ю людини;
  • потрапляючи на звалищ,а необхідно кілька сотень років для того, щоб розкластися, а й після розпаду їх частки залишаються токсичними.

Використання еко сумок замість кульків навпаки дає багато плюсів своєму власникові і в добавок:

  • зроблені з екологічних матеріалів, не зашкодять здоров’ю;
  • після закінчення експлуатації в процесі природного розпаду не тільки не шкодять екології країни, але і послужать органічним добривом для землі.

Багатьох українських виробників зацікавила еко сумка як засіб упаковки для товару. Вирішуючи позбутися шкідливих поліетиленових пакетів і поліпшити презентабельний вигляд виробів, замовляють у компанії Текстиль-Контакт сумки-упаковки з нанесеними на них фірмовими логотипами.