День Вишиванки в Україні: скульптури засновників столиці були одягнені у вишиванки від Текстиль-Контакт

День Вишиванки – це свято, покликане зберегти народні традиції створення і носіння вишитого українського одягу.

Історія вишиванки має не одну тисячу років. У ній сакральне значення має все: від ниток і походження тканини до орнаменту, кількості стібків і кольору.

Вишиванка вважається оберегом від усього поганого, є символом краси, здоров’я і щастя. Але основний секрет популярності вишиванки криється в її красі, неймовірній різноманітності малюнків і орнаментів.

Всесвітній день Вишиванки щорічно проводиться в третій четвер травня і покликаний популяризувати українську культуру. У 2019 День вишиванки припав на 16 травня.

У цей день всюди організовують цікаві конкурси та флешмоби. Не залишився в цей день в стороні і Текстиль-Контакт.

Адже для ТК-Фурнітура – одного з підприємств холдингу, Всесвітній День Вишиванки – це і професійне свято. У асортименті ТК-Фурнітура основне місце займають нитки, бісер, стрічки та інші товари, що застосовуються для традиційної української вишивки.

ТК-Фурнітура до Дня Вишиванки провела конкурс на тему “Український головний убір і фурнітура”, в якому взяли участь співробітники підрозділів, філій і магазинів підприємства.

Умовою конкурсу стало створення головного убору в національному стилі, при виготовленні якого використовується продукція ТК-Фурнітура: нитки, пряжа, муліне стрічки.

У конкурсі взяли участь майстри рукоділля з усієї України, що створили складні і неймовірно красиві віночки, капелюшки, обідки, хустки в класичному українському стилі. Деякі співробітники компанії використовували в своїх роботах фантазійні елементи.

Багато співробітників Текстиль-Контакт займаються рукоділлям, що є основним секретом працьовитості команди і найвищих стандартів обслуговування клієнтів.

А ще компанія Текстиль-Контакт в День Вишиванки продовжила добру традицію одягати в святкові дні скульптури засновників столиці. Пам’ятник малюкам – засновникам знаходиться на Поштовій площі.

Автор пам’ятника – відомий київський скульптор Володимир Журавель зобразив Кия, Щека і Хорива, що запускають кораблики, а їх сестричку Либідь – сидить на лавці і спостерігає за братами.

Скульптури малюків-засновників Києва були одягнені в День Вишиванки в українські національні костюми.

Всі костюми для скульптур були сконструйовані і пошиті майстрами Текстиль-Контакт під чуйним керівництвом автора пам’ятника. Тасьма для пошиття українських костюмів для скульптур була надана ТК-Фурнітурою.

Маленькі Кий, Щек і Хорив були одягнені у вишиті сорочки з різними вишивками і шаровари, а Либідь – в дівочу вишиванку і спідничку.

Кожен бажаючий може придбати в магазинах Текстиль-Контакт тканини і нитки для виготовлення «своєї вишиванки».

В Текстиль-Контакт завжди в наявності необхідна тканина, яку можна підібрати за кольором, якістю, щільності.

Асортимент тканин в Текстиль-Контакт налічує понад 30 тисяч найменувань з 25 країн світу і постійно оновлюється.

Компанія Текстиль-Контакт своєму розпорядженні має велику кількість роздрібних точок продажу тканини і фурнітури, а також інтернет-гіпермаркет швейних матеріалів, в яких є величезний вибір текстильної продукції і фурнітури.

Торгові точки розраховані на будь-якого споживача, тому працюють за зручним графіком і без вихідних.

Для справжньої вишиванки в Текстиль-Контакт ручної роботи вибирають натуральні тканини: льон, поплін.

Асортимент тканин в Текстиль-Контакт для вишиванок представлений широким розмаїттям лляних тканин різних кольорів: невибіленої, білої, чорної.

Льон – ніжна і досить міцна тканина, що володіє гігроскопічними властивостями, приємна на дотик.

Поплін – сорочкова тканина, яка виготовляється з бавовни. Ця тканина добре пропускає повітря, не викликає алергії.

Завдяки своїм характеристикам, тканини Текстиль-Контакт користуються великим попитом у покупців.

В Текстиль-Контакт представлений широкий вибір фурнітури, яка знадобиться для виготовлення вишиванки: нитки, муліне, тасьма.