День легкої промисловості: як в Текстиль-Контакт відзначили свято

У світі існує безліч спеціальностей, і кожна робота повинна максимально справедливо оплачуватися і цінуватися. Саме тому, крім премій і окладів, в нашій країні існують професійні свята.

Зовсім недавно було свято працівників всіх галузей легкої промисловості. Цей день відзначають співробітники ткацьких і швейних фабрик, оптові та роздрібні магазини текстилю, засновники і директори підприємств.

Також, щорічно це свято відзначають і співробітники компанії Текстиль-Контакт. Багатопрофільний холдинг вже більш ніж 20 років існує і успішно діє на ринку легкої промисловості України. Компанія була створена в 1995 році на базі маленького підприємства під назвою «Текстиль-Контакт». Основним напрямком діяльності компанії був продаж тканин з-за кордону.

Вже багато років пройшло з першого дня роботи Текстиль-Контакт, тому компанія видозмінилася. Виросли нові філії, утворилися нові цехи і комбінати.

Зараз компанія Текстиль-Контакт діє в таких напрямках:

  • Виготовлення тканин, зокрема бавовняних матеріалів;
  • Пошиття виробів домашнього текстилю;
  • Виготовлення та продаж одягу та взуття спеціального призначення, захисних костюмів, спецодягу для робітників;
  • Оптові закупівлі і продаж якісної європейської фурнітури;
  • Виготовлення ниток на власному комбінаті в Україні.

Також, компанія має мережу оптово-роздрібних магазинів, які продають тканини і готову продукцію від Текстиль-Контакт. Всі магазини спеціально знаходяться біля станцій метро або при іншому зручному розташуванні. Магазини мережі «Каштан» відкриті в багатьох містах України, працюють за комфортним графіком, а в штаті значаться лише компетентні співробітники. Тканини від Текстиль-Контакт цінуються городянами як одні з найбільш якісних і доступних.

Але для багатьох українців Текстиль-Контакт – це просто мультихолдинг, який займається оптовими закупівлями, продажем тканин і матеріалів. Мало хто здогадується, що компанія є прикладом корпоративного духу.

Засновники Текстиль-Контакт посилено намагаються зробити робоче місце комфортним, а відпочинок – надихаючим. Такі умови породжують бойовий дух, дарують гарний настрій і роблять співробітників однією сім’єю.

День легкої промисловості в Україні прийнято відзначати в другу неділю червня. Відповідно в 2019 році святковий день випав на 9 червня. Свято не було тихим і нудним, адже директорія компанії Текстиль-Контакт потрудилася над організацією.

Свято було вирішено відзначати в форматі квесту, де співробітники змагалися в різних видах спорт за першість. Щоб веселощі були повноцінними, крім співробітників компанії були також запрошені їхні сім’ї. Величезна кількість дітей прикрасили захід, подарували дзвінкий сміх, веселощі і дитячий дух.

Співробітники та їх сім’ї були розділені на команди в залежності від місця праці. Таким чином на базі відпочинку «Ліс» між собою конкурували команди: Склад, Каштан, Дарниця та інші. До слова, саме команда Склад в футбольному спарингу взяла першість у цьому році.

У яких ще іграх боролися учасники?

Крім вище зазначеного футболу, співробітники Текстиль-Контакт мірялися силами граючи в настільний теніс, пляжний волейбол, бадмінтон і багато інших захоплюючих ігр.

Особлива увага була прикута до турніру з настільного футболу. Всі три тріумфальних переможця перебували в команді «Каштан».

В цілому, основною ідеєю свята був «сухий закон». Учасники навмисно відмовилися від бенкету зі спиртними напоями, щоб повною мірою насолодитися розвагами. Також, відсутність алкоголю на столах співробітників, це хороший приклад для підростаючого покоління. Діти, як правило, вбирають правильні і погані якості виходячи з батьків. Щасливі батьки – здорові діти.

Отже, для дітей було святкове роздолля! Більше 800 пачок морозива було з’їдено за час пікніка. Але, в настільки активний і емоційно насичений день, всі калорії були спалені моментально.

Після святкового заходу був зроблений висновок: колективна робота робить людей ближче, ну а відпочинок – робить майже рідними.