Чудовий подарунок до 8 березня: знижка на книгу «In Progress. Дрес-код України доби Незалежності»

8 березня – з яким трепетом і посмішкою кожна дівчина і жінка мріє і смакує цей день. Адже саме в цей прекрасний і воістину весняне свято кожна з нас відчуває себе найбажанішою і особливою.

Мріючи про цей день, хочеться отримати від оточуючих не тільки здивовані і захоплені погляди, але і щось приємне і унікальне. Саме таким подарунком може стати книга прекрасного автора і дивовижної жінки Зої Звіняцківської «In Progress. Дрес-код України доби Незалежності », яку можна купити прямо зараз в мережі магазинів Текстиль-Контакт!

Чому книга є найкращим подарунком? На це є багато причин.

  • Книга завжди може буде дуже індивідуальним подарунком. Адже вибираючи книгу для певної людини, ми в першу чергу виходимо з інтересів і смаків;
  • Мода на читання саме паперових книг повертається;
  • Паперова книга – це нагадування про те, хто подарував її;
  • Книга – це той подарунок, яким можна користуватися часто і багато років, адже її можна перечитувати через якийсь час;
  • Книги найчастіше дешевше будь-яких інших подарунків, але при цьому завжди виглядають дорого;
  • Книга – дуже універсальний подарунок, її завжди можна взяти з собою на роботу, в подорож і в будь-яку поїздку;
  • Книга – це заспокоєння і умиротворення;
  • Книга з ілюстраціями – це красиво і естетично.

Саме усіма цими перевагами і має книга, куплена в Текстиль-контакт «In Progress. Дрес-код України доби Незалежності».

Книга Зої Звіняцківської «In Progress. Дрес-код України доби Незалежності »створена для любителів історії та модного мистецтва. Вона стане чудовим подарунком як для дівчини, яка слідкує та цікавиться модними віяннями і тенденціями, так і для жінки, якій цікаві історичні етапи розвитку модної індустрії в Україні.

Ця книга є логічним продовженням виставки, яка була представлена ​​Зоєю Звіняцківською в Мистецькому арсеналі в 2017 році. За її словами, особливу увагу вона хоче звернути саме на те, що це не просто каталог з ілюстраціями, присвячений виставці, це багаторічний і якісний новий проект з ще більшим поглибленням в таємне життя модної індустрії в нашій країні.

В «In Progress. Дрес-код України доби Незалежності»автор хоче допомогти читачам розібратися, як саме змінювалася мода, починаючи з 90-х років і закінчуючи нинішніми роками. Як ми змінювалися під час всього періоду Незалежності нашої країни. Також книга розбавлена ​​біографіями і цікавими історіями про 52-х дизайнерів, які безпосередньо вплинули на моду в період з 90-х років.

Знаючи стиль і манеру письма автора, вона завжди іронічно і дуже акуратно може висловитися навіть про найбільш хвилюючі моменти. Книга дозволить не тільки навчитися стилю, але і з цікавістю дізнатися про нові факти з історії нашої країни.

Як і у всіх класичних модних виданнях, так і в книзі Зої Звіняцківської «In Progress. Дрес-код України доби Незалежності », надруковані тільки найякісніші та ідейні фотографії. У ній представлені фото з модних показів і просто варіанти одягу в різних стилях. Прочитавши про всі стилі, кожна модниця може підібрати собі образ і відшити собі костюми з відповідних тканин. Можна знайти і купити все самі кращі тканини в Текстиль Контакті.

Саме в нашому магазині Текстиль-контакт, спеціально до свята 8-го березня можна придбати книгу «In Progress. Дрес-код України доби Незалежності »за найкращою ціною і зі знижкою 20% !!! Такий шанс не можна упустити!

Купити книгу можливо, вибравши її на сайті і замовивши онлайн з доставкою по всій Україні, або ж безпосередньо в магазині.