Зустрічаємо новинку з каталогу Текстиль-Контакт – розкішний мако-сатин

У світі текстильної промисловості постійно відбуваються інновації, що помітно поліпшують комфорт нашого повсякденного життя. Одним із таких матеріалів, який швидко завоював популярність серед шанувальників якісного текстилю, є мако-сатин. Цей матеріал поєднує в собі неперевершену м'якість, елегантність та довговічність, роблячи його незамінним елементом в сучасному текстильному світі. Нещодавно тканина у великій палітрі кольорів та відтінків з'явилася у каталозі інтернет-магазину Текстиль-Контакт і, задля детального ознайомлення, давайте розглянемо її основні переваги та властивості.

zustrichayemo-novinku-z-katalogu-tekstil-kontakt-rozkishnii-mako-satin-1.jpg (73 KB)

Що таке мако-сатин?

Мако-сатин - це вид тканини преміумкласу, виготовленої з високоякісної довговолокнистої бавовни, яка відрізняється особливим способом ткання, що створює гладку, блискучу поверхню з відтінком сатину. Вона отримала свою назву від сорту бавовни, що вирощується в Єгипті - Мако, яка славиться своєю вишуканістю та м'якістю волокон. На відміну від сатину, волокна мако-сатина набагато довші, чистіші, рівні. Постільна білизна з цього матеріалу відрізняється особливою міцністю і ідеально гладкою поверхнею, яка досягається переплетенням поздовжніх і поперечних ниток в співвідношенні 4 до 1. Але на відміну від шовку, мако-сатин не накопичує статичну електрику і підходить людям з чутливою шкірою. Крім того, цей матеріал не ковзає, тому тканина є ідеальною для пошиття постільної білизни навіть дітям.

Серед основних переваг та властивостей варто виокремити:

  • Зносостійкість. Матеріал витримує не менше 200 циклів прання, не втрачаючи свій первісний вигляд та неперевершений стан;
  • Універсальність. Постільну білизну з мако-сатину можна використовувати у всі сезони та будь-яку пору року, адже ніжні натуральні волокна бавовни добре пропускають повітря і несхильні викликати подразнення на шкірі;
  • Легкість використання. Матеріал практично не мнеться, тому потреба в прасуванні відсутня. Крім того, після сну постіль буде завжди мати доглянутий та акуратний вигляд. Також матеріал не викликає особливих труднощів при пошитті виробів, цупкі нитки несхильні до випадіння при розкроюванні;
  • Привабливий вигляд. Тканина напрочуд приваблива, має гладку поверхню та елегантний вигляд, що робить її ідеальним вибором для виготовлення домашніх текстильних виробів.

Серед незначних недоліків варто зазначити доволі високу ціну, але вартість є виправданням якості і довговічності виробу.

zustrichayemo-novinku-z-katalogu-tekstil-kontakt-rozkishnii-mako-satin-3.jpg (69 KB)

Як і для чого можна використати стильний мако-сатин?

Перш за все, мако-сатин – це ідеальний матеріал для виготовлення комплектів постільної білизни, що будуть радувати власників не один рік. Доволі міцна та зносостійка тканина легко переносить прання, натомість, не потребує вибагливого догляду. Матеріал несхильний до формування ковтунців та зачіпок на поверхні. Комплект постільної білизни з мако-сатину – це чудовий вклад у власний комфорт та солодкий сон протягом ночі.

Також матеріал можна використати для пошиття піжам та домашніх халатів, адже мако-сатин доволі м'який і приємний на дотик. Натуральна тканина несхильна стати причиною алергічних реакцій і підходить навіть покупцям з чутливою шкірою.

zustrichayemo-novinku-z-katalogu-tekstil-kontakt-rozkishnii-mako-satin-2.jpg (143 KB)

Які полотна мако-сатину можна купити в інтернет-магазині Текстиль-Контакт?

В асортименті інтернет-магазину Текстиль-Контакт наразі можна замовити два різновиди мако-сатину: гладкофарбований та з набивним принтом. Перший варіант має особливо елегантний вигляд та ідеальний для створення стильних комплектів постільної білизни, що стануть частиною інтер'єру спальні. А от полотна з набивним принтом – це гарна можливість додати спальні яскравих барв та витончених ноток, створити головний акцент у приміщенні. В асортименті велика кількість різноманітних принтів, кожен покупець зможе віднайти тканину на власний смак. Якісно набивні яскраві принти несхильні втрачати насиченість кольору, навіть при частому пранні, то ж не варто турбуватися, що улюблені речі втратять первісний шикарний вигляд.

Завдяки своїм унікальним властивостям, мако-сатин став невід'ємною частиною сучасної текстильної індустрії, пропонуючи споживачам найвищу якість і комфорт. Його застосування в різних сферах життя розширюється, підтверджуючи його статус як одного з найпопулярніших та бажаних матеріалів. Наразі, мако-сатин доступний і для українських покупців, адже його легко можна замовити в інтернет-магазині Текстиль-Контакт.