Яку тканину в Текстиль-Контакт купити для шкільної форми дитині?

При виборі тканини в Текстиль-Контакт слід чітко уявляти, для яких цілей вона буде використовуватися.

Оскільки значну частину часу діти проводять в школі, то особливо ретельно слід підходити до якості тканини, з якої виготовляється шкільна форма.Важливо враховувати особливості дитячої шкіри, тому матеріал повинен бути гіпоалергенним, добре пропускати повітря, не створювати «парніковий ефект». При цьому бути міцним і не втрачати форму при щоденному використанні.Тобто, тканина для шкільної форми повинна бути повітропроникною, добре вбирати вологу, не викликати алергії, бути простою у догляді.

Одяг шкільний повинен також витримувати багаторазові прання, швидко висихати, не надто сильно зминатись. Перевагу краще віддавати тканинам з натуральних волокон з високою гігроскопічністю. Однак для пошиття блузок і сорочок все ж краще вибирати матеріал з невеликим вмістом синтетичних волокон в складі. Це дозволить забезпечити зносостійкість і незминаємість виробів.

Та й при підборі тканин для пошиття штанів і піджаків теж краще зупинитися на варіанті, що містить незначну кількість синтетики, інакше піджаки і брюки на суглобових згинах ліктів і колін будуть швидко протиратися. Школярі під час уроків багато часу проводять в сидячому положенні, тому обрана тканина повинна бути стійкою до деформації.

Шкільна форма повинна добре сидіти і забезпечувати повну свободу дій. Крім усього іншого шкільний костюм повинен бути ще і красивим. Магазин Текстиль-Контакт пропонує широкий асортимент тканин для пошиття шкільної форми. Найчастіше для виготовлення шкільного одягу використовуються натуральні тканини високої якості: шерсть, габардин, бавовна, батист, бавовняний трикотаж з додаванням віскози.

Натуральні вовна і бавовна гігроскопічна, приємні на дотик і гіпоалергенні, але не завжди 100% вовняна або бавовняна тканини гарні для пошиття шкільної форми. Таким тканинам властиво вбирати вологу і запахи. Крім того, чистошерстяні тканини швидко протираються на колінах і ліктях, втрачають форму. Бавовна ж розтягується і сідає при пранні. Тому не слід купувати для виготовлення шкільної форми повністю натуральний матеріал. Невелика кількість синтетики в складі тканини поліпшить її якість. Така тканина буде більш зносостійка і міцна, а також володіє певною еластичністю.

Для шкільних костюмів краще, коли синтетика в складі тканини становить від 40 до 60%. Такий склад зберігає виріб від деформації, робить його практичним і комфортним. Щоб пошити практичний шкільний костюм для дитини, можна підібрати кілька варіантів тканини в Текстиль-Контакт: габардин, шотландка, пікачу.

Габардин – щільний матеріал складного саржевого переплетення в дрібний рубчик, дуже міцний і практично не мнеться. Виготовляється з вовняних, бавовняних, синтетичних і змішаних волокон. Матеріал не розтягується, не деформується після прання і добре зберігає форму. На габардині не утворюються зачіпки, він має велику стійкість до розривів. Крім того, цей матеріал як з натуральних, так і зі змішаних волокон добре пропускає повітря.

Шотландка виробляється з бавовняної, вовняної або змішаної пряжі із застосуванням саржевого переплетіння з малюнком у велику клітинку, який є типовим для тканин національного шотландського одягу, завдяки чому тканина отримала свою назву. Основна її особливість – клітина з діагональною симетрією, яка добре кроїться і дозволяє не збиватися малюнку.

Пікачу – повністю синтетична тканина, що має властивість тягнутися в двох напрямках. Характер плетіння – неяскраво виражена діагональ. До складу тканини входять поліестер і еластан. Є різновид тканини Пікачу, до складу якої входить віскоза. Має гладку матову або з невеликим блиском поверхню. Завдяки еластичності відмінно сідає на фігуру. Перевагою тканини є її висока еластичність і несминаемость. Недолік – слабка повітропроникність, тому для пошиття шкільної форми треба вибирати варіант, до складу якого входить віскоза.

Не слід купувати повністю натуральну тканину і для пошиття блузок або сорочок. Краще, якщо в її складі буде 5% лайкри або віскози для забезпечення міцності. Звернувшись в магазин Текстиль-Контакт, завжди можна підібрати найкращий варіант тканини для пошиття шкільної форми.