Який конкурс і подарунки чекають співробітників на ювілеї компанії Текстиль-Контакт в 2020 році?

25-річчя компанії Текстиль-Контакт, вже тільки одна ця фраза змушує задуматися. Як багато було пройдено і прожито за весь цей час! Якщо не заглиблюватися в цифри і тільки виділити наші найголовніші досягнення на початок 2020 року. То ними стали:

  • Компанія «Текстиль-Контакт» налічує 7 швейних виробництв, які входять до її складу і розташовані в різних куточках нашої країни;
  • Асортимент продукції, яка виробляється всіма фабриками, які входять до складу компанії «Текстиль-Контакт», перевищує вже більш ніж 60500 одиниць;
  • У 2019 була відкрита перша «Школа швейної майстерності», яка дозволить навчити ще більшу кількість людей, бажаючих працювати в нашому дружному колективі.

Але крім всього цього не хочеться забувати про всі приємні моменти. Які організовує управлінський склад компанії для своїх співробітників.

Говорячи про квітневий конкурс, присвячений цього року вже 25-ти річчя нашої компанії «Текстиль-Контакт», можна сказати що було уготовано щось ну дуже особливе. Було дуже багато пропозицій і обговорень, яким буде в цьому році конкурс і в чому ж буде його суть, і результат цих обговорень нас радує.

І так, в цьому році наш святковий конкурс матиме назву «окуляри і текстиль»!

Так як в цьому році у нас ювілей, то і подарунки переможцям теж будуть ювілейні та феєричні !! А головна заковика і родзинка в тому, що переможцем стане не одна людина, а ціла п’ятірка фіналістів отримають приємний сюрприз!

Головним призом для п’ятьох фіналістів стане захоплююча і чудова подорож в країну тюльпанів – Голландію!

Подорож в Голландію – це просто казка і мрія кожного. Адже саме ця країна набуває все своє пишність навесні!

З 22 по 29 квітня п’ять щасливчиків все разом відправляться в незабутню подорож. Переможцям надається поїздка з усіма необхідними опціями! Не потрібно буде думати ні про харчування, ні про проживання, ні про екскурсіях, все це вже включено!

Це авторський круїз по Фрісландії, саме так називаю провінцію Нідерландів, яка сповнена історичних фактів з містичним підтекстом. Прямо в аеропорту всіх зустріне Юрій Степанович, і з усіма разом відправиться на його унікальний 100-річний баркас «Бравий Хендрік», саме на ньому і будуть проживати всі наші переможці.

Невелика програма поїздки:

  • Так як ми підібрали найкращий період для поїздки, а саме кінець квітня, це самий розпал цвітіння тюльпанів, то першим пунктом стануть відвідини знаменитого Парку тюльпанів !. Весь світ з’їжджається сюди, щоб подивитися на все буйство фарб і квітів, яке тут панує. Це неможливо передати, як захоплює собою вся ця краса. І мимоволі розумієш, чому саме Голландію називають батьківщиною тюльпанів;
  • Також на переможців чекає відвідування параду квітів і день народження короля Нідерландів !. Де як не в Голландії можна на таке потрапити! Ну і потім всіх чекає захоплююча морська і не тільки подорож по численним древнім історичним містам Голландії, які є перлиною Фрісландії;
  • Родзинкою ж і самим довгоочікуваним пунктів в цій поїздці звичайно ж буде екскурсія в столицю цієї чудової країни – Амстердам.

Але, перед тим як мріяти про перемогу і цікавому подорожі, потрібно дотримати правила щорічного конкурсу.

В цьому році правила конкурсу такі:

  • Найголовніше – це бути співробітником будь-якої з філій ТК, УКТК, магазину Текстиль-Контакт, дилером ТК або запрошеним гостем;
  • Самому зробити самі унікальні і неординарні окуляри і обов’язково з використанням текстильної складової.
  • Встигнути до 1 квітня зробити фото в своїй розробці і обов’язково на робочому місці, а також виставити його в нашій групі або у себе на сторінці
  • 1 квітня приїхати на корпоратив компанії в цих окулярах, і якщо пощастить, потрапити в число 25-ти фіналістів, взяти участь в конкурсі.

Обов’язково потрібно випробувати свої сили і взяти участь, адже приз в цьому році того варте!