Все відновимо, ми живі, а це головне!

Це поки що фото «до», але запевняю вас - вже скоро буде більш оптимістичне «після» - помідомив засновник групи компанії "Текстиль-Контакт" Олександр Соколовський, на своїй сторінці у фейсбук.

394261933_6871197932943835_7548964862488840364_n.jpg (124 KB)

"Нажаль через російський обстріл постраждала філія «Текстиль-Контакту» в Запоріжжі. Приліт стався в декількох метрів від будівлі де він розташован. Дякуючи Богу всі живи, вночі нікого на території не було. Добряче постраждали ще декілька складів та заправка поруч."

"Я вже писав в минулому році про нашу бойову команду запоріжського філіалу, які вчетвером працювали навіть у самі страшні березень та квітень 2022, відгружали таку необхідну для військових та гуманітарних цілей продукцію і не закривались жодного дня. І зараз теж вони настроєні дуже швидко налагодити роботу в неушкодженій частині примішення і роблять все можливе і неможливе, щоб з понеділка вже знов запуститися!" -  зазначив Олександр Соколовський.

Нам усім треба спокійно прийняти те, що робота під час війни - це завжди лотерея. І відноситись філософськи до майнових втрат. І цінувати головне - людей і їх фізичний та психологічний стан. І дякуємо кожен день ЗСУ за захист, можливість працювати і тримати економічний фронт!

Джерело