Вручення подарунків переможцям розіграшу

30 серпня команда Текстиль-Контакт привітала переможців розіграшу до Дня Незалежності! Вручення подарунків переможцям розіграшу відбулось в ТК-Маркет Житомирська.

Привітати переможців приїхав директор Текстиль-Контакт Олександр Дмитренко.

«Я дякую всім, хто прийняв участь у розіграші та за те, що обираєте Текстиль-Контакт!» - привітав присутніх пан Олександр.

DSC07669.JPG (5.46 MB)

Головний приз – швейну машинку Singer Brilliance 6180 отримала Кіндратенко Світлана.

«Прийшла в ТК-Маркет Житомирська за тканиною, а на касі мені запропонували заповнити анкету для участі в розіграші. Ваш магазин відвідую не так часто, проте завжди подобається обслуговування.Колись давно брала участь у розіграшах, але нічого не вигравала, тільки  бонуси. Коли мені зателефонували з Текстиль-Контакт і сказали, що я виграла швейну машинку я одразу не повірила, навіть перепитала кілька разів, чи точно це я.» - розповіла Світлана.

DSC07685.JPG (5.31 MB)

Вона  шиє  для себе та для своєї родини, але «Тепер завдяки такому подарунку буду шити набагато більше, та можливе це буде новий етап для моєї творчості.  Дякую вам за таку можливість!» - подякувала переможниця розіграшу.

DSC07679.JPG (6.16 MB)

Вітання та свій подарунковий сертифікат на 1000 грн (заохочувальний приз) отримав Маїс Акапян.

«До мене звернувся друг з проханням допомогти підібрати йому декоративну тканину. Оскільки я маю власний бізнес дотичний до швейної справи ми поїхали до ТК-Маркет Дарниця. Я  постійно купую в цьому магазині тканину, бо там найбільший вибір того, що потрібно саме мені. Там  ми дізнались про розіграш. Я, також здійснив покупку та отримав можливість участі в розіграшу. Я  дуже радий, що є такий магазин, в якому є все необхідне для швейного бізнесу. Дякую вам та процвітання!» - поділився історією участі в розіграші  пан Маїс.

DSC07785.JPG (7.28 MB)

DSC07743_коп.jpg (1.70 MB)

Команда Текстиль - Контакт щиро вітає всіх переможців! Бажає незалежності та успіху у швейній справі та миру всім в незалежній Україні!

Нагадуємо, що повне відео з онлайн трансляції розіграшу доступне на нашому  YouTube - каналі.